Ataşehir Su Kaçağı Tespiti

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (içerik puanlanmamış)

Su sızıntıları, su kaçakları artık sizler için büyük bir sorun olmaktan çıkıyor. Ataşehir su kaçağı tespit çalışmalarını büyük bir özveri içinde gerçekleştiren kurumsal firmamız bu sorunlarınızı da köklü bir şekilde hallediyor.

Çağırdığınız tesisatçılar evinizde, iş yerinizde sizlere ek tadilat işlemleri yapmanıza neden olurlar. Özel olarak tasarlanan elektromanyetik cihazlar bu işler için oldukça kolay bir çözüm yolu üretmektedir.

Su tesisatınızın içine özel bir madde ile atılan elektro akustik ses cihazları ve kameralı görüntüleme cihazları sorunun kaynağını anında ortaya çıkartır. Uzunca bir program neticesinde özel olarak yetiştirilen uzman ekibimiz ise sorunun onarımını kısa sürede tamamlar. Sizleri maddi anlamda Ataşehir su kaçağı bulma merkezimiz rahatlatır.

Su kaçakları sırasında ortaya çıkan belirtiler nelerdir ?

Su kaçakları genellikle su tesisat borularının arızalanmasından kaynaklı olarak ortaya çıkar. Bunun yanında su kaçaklarına neden olan bir diğer faktör ise su tesisat borularının geçiş noktalarında meydana gelen çöküntüler ve bu çöküntüler sonucunda su tesisat borularının çatlaması veya kırılmasıdır.

Bu ve buna benzer durumlardan kaynaklı olarak su kaçakları meydana gelir ve bu kaçakları tesisat borularının duvarların içinden veya fayansların altından geçmesinden dolayı göremeyiz.

Bu yüzden su kaçakları sırasında meydana gelen; duvarların nemlenmesi, duvarlarda rutubetlenmelerin oluşması, banyo, tuvalet gibi yerlerin kötü kokması veya tavandan akan su damlacıkları gibi belirtiler sayesinde bulabilir ve anlayabiliriz. Bu gibi durumlar ile karşı karşıya  kaldığınız zaman da dalında uzman olan personellerden yardım alınız.

Ataşehir su kaçağı tespiti şubemizin dalında uzman ve eğitimli olan personelleri de işte bu ve buna benzer sorunları ortadan kaldırmak için işlemler yapar ve bu işlemlerin sonunda sizlere sorun olabilecek herhangi bir zararlı etkide bulunmaz. Çünkü uzman personellerimiz su kaçakları sırasında kullanmakta olduğu teknolojik aletler için firmamızın bünyesi altında özel olarak eğitimler alır ve bu eğitimler doğrultusunda sizlere yardıma gelir.

Ayrıca uzman personellerimiz her ihtimale karşı da sizlere iş bitiminde garanti kapsamına giren yerlerin garanti belgesini de takdim eder ve bu şekilde kurumsal firmamızın üstün güvencesini de sunmuş olurlar.

Benzer Yazılar

Yorumlar (1)

  • Ceren Koray

    17/05/2017,17:13

    Ataşehir kaçak su tespiti için firmanızı aradık arkadaşlar geldi, sağ olsunlar etrafa zarar vermeden krımadan dökmeden su kaçağı tespiti çalışmalarını bitirdiler, kendilerinie buradan teşekkür etmek istedim.Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X