Ataşehir Su Tesisatçısı

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (içerik puanlanmamış)

Ataşehir su tesisatçısı, evlerimizde ya da işyerlerimizde yapılmış olan tesisatlarda su kaçağı olması durumunda bazı yerlerden patlak vererek ve leke oluşturarak kendini belli etmektedir. Bu lekeler ve kabarmalar devam ederken ev ya da iş yeri içerisinde nem oluşturduğundan dolayı kötü kokulara da sebep olabilmektedir. Bu kabarma ve lekelerin oluşturduğu yerlerde sızıntının tam olarak nerden olduğunu bulmak biraz zor iştir.

Çünkü başka yerden olan bir sızıntı yolunu farklı yönde seçmiş olarak diğer taraflara kabarma ve çatlak oluşturabilir. Bu sebepten dolayı Su kaçağı tespiti Ataşehir işi aslında biraz zahmetli bir iştir.

Su kaçakları hakkında eskiden daha fazla gelişme sağlanamadığından sızıntının nereden olabileceğini öğrenmek için fayans ve tesisatların bulunduğu duvarlar kırılmaktaydı. Bunlarda hem sizlere ekstra bir zaman hem de ekstra bir ücrete neden olmaktaydı.

Fakat günümüzde tüm alanlarda gelişmiş ve gelişimini hızla sürdürmekte olan teknolojinin sayesinde artık su sızıntısı bulmak aslında o kadar da zahmetli bir iş olmaktan çıkmıştır. Su sızıntısının tam olarak nereden olduğu bazı cihazlarla test edilerek bulunuyor ve işlemler sadece oraya yapılıyor. Bu işlemde sizi maddi açıdan ekstra bir sıkıntıya sokmuyor.

Böylelikle sizde hem maddi sıkıntıdan hem de uğraş veren kırma dökme işlemlerinden kurtulmuş oluyorsunuz.

Eski zamanlara baktığımızda su kaçağı bulmak bir hayli zordu. Çünkü geliştirilmiş makine ve ekipmanlar daha mevcut değildi. Fakat günümüzde bu ekipmanlar sayesinde kısa sürede ev ve işyerlerindeki su sızıntılarını bulmak artık çok kolay.

Firmamız sizlere bu konularda gerekli desteği vermekte ve sizlerin ihtiyaçlarına yönelik olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Bizler tufan tesisat olarak sizlere verdiğimiz hizmetler hakkında bilgiler vermek için buradayız.

Tufan Tesisat olarak sizlere verdiğimiz hizmetler ise;

  • Su kaçağı tespiti
  • Su kaçağı giderme
  • Tuvalet tıkanıklığı
  • Klozet tıkanıklığı
  • Lavabo tıkanıklığı
  • Tüm tesisat sıkıntılarınız ve tamiratları

Yukarıdakiler gibidir. Sizlere bu hizmetler hakkında daha detaylı bilgiler verebilmek için çalışmakta ve hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Su kaçağının sıkıntıları kadar büyük olan bir başka problemde tuvalet tıkanıklığı konusudur. Maalesef ev ve işyerlerimizde zaman zaman kullanıma ve yanlış kullanıma bağlı olarak tuvaletlerde tıkanıklık gözlenmektedir. Bu problem hem sizlerin rahatını bozmakta hem de sizinle aynı apartmanda oturan kişilere de problem olmaktadır. Çünkü sizdeki tıkanıklık onlarında tuvaletlerini etkileyebilmektedir. Ve yaz aylarında bu tıkanıklıklar oldukça kokulu ve rahatsız edici olabilmektedir.

Bizler profesyonel Su tesisatçısı Ataşehir olarak sizlere bu konularda yardım edip zorlu koşullarınızı rahatlığa çevirmek için çalışmaktayız. Hem tuvalet tıkanıklığı olsun hem lavabo açma olsun bu gibi tüm tesisat işlemlerinizi tufan tesisat olarak gerçekleştirmekteyiz. Bizlerden daha fazla bilgi sahibi olabilmek için telefon numaralarımız ile bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca resmi web sayfamızdan verdiğimiz hizmet ve koşullarımızdan daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

[vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”14855″ img_size=”full” onclick=”link_image”][/vc_column]

[vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”14854″ img_size=”full” onclick=”link_image”][/vc_column]

[vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”14853″ img_size=”full” onclick=”link_image”][/vc_column]

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X