Tesisatın Kalbini dinliyoruz!
Atık Su Borusu Görüntüleme

Evlerimizde meydana gelen sorunlardan bir kısmı da su tesisatları ile ilgili durumlardır. Çoğu zaman temiz su tesisatları, kimi zamanda atık su giderlerinde çeşitli sorunlar meydana gelmektedir. Atık su tesisatları arasında meydana gelen en büyük şikâyetlerinden biri tuvalet tıkanıklıklarıdır. Kamera ile tespit işlemleriyle kolayca atık su borusu görüntüleme işlemi yapılabilir.  Özellikle yaz aylarında meydana gelen tıkanıklıklar kötü kokulara yol açarak çevreye zarar vermektedir. Giderinde bir sorun olduğunu düşünen bir kişi güvenilir firmalara başvurarak pis su borusunun kontrollerini yaptırmalıdır. Önceden alınmayan önlemler zaman geçtikçe daha büyük zarara uğramanıza sebep olacaktır. Alanında sürekli teknolojik gelişmeleri takip eden firmamız Tufan Tesisat, pis su kaçak tespitini kameralı görüntüleme sistemi ile noktasal olarak belirleyebilmektedir. Atık su giderlerinde meydana gelen kaçakların önlemleri alınmadığı sürece borulardaki çatlaklar giderek artar ve zamanla kötü kokuların yaygınlaşmasına neden olabilir. Aynı zamanda alt katta oturan bir komşunuz var ise pis su damlaları ona gitmesine kadar sorun büyük bir hale gelmektedir.

Gelişen teknoloji sayesinde firmamız tüm kaçak su işlemlerinde olduğu gibi atık su borusu görüntüleme sistemi içinde herhangi bir kırma dökme işlemine gerek duymadan kameralı cihazlarla kolayca çalışmalarını tamamlamaktadır. Genellikle tuvalet ve banyolarda pis su gideri bulunmaktadır. Ve bilinçsizce atılan mendiller sonucunda boruların tıkanması durumuyla karşı karşıya gelinir. Bu durumun çözümü için aradığınız firmamız çalışanları öncelikle kameralı görüntüleme sistemi ile atık su borunuzu görüntüler, sorunun nedenini sizlere açıklar. Kamera ile tespit edilen tıkanıklığı açmak daha kolay olmaktadır. Genelde bir apartmanda yaşayan kişiler bu sorunu ortak yaşamak durumunda kalırlar. Binanın tıkanan ana atık borusu en alt kattan suyun geri gelmesine sebep olur. Bu durumlarda apartman sahibi ya da sorumlusunun teknolojik gelişmeleri sürekli takip edip, lider firmamızla iletişime geçmelidir. Sorunu çözmeye gelen firma yetkilileri görüntüleme sistemi sonucunda neden tıkandığı hakkında bilgi verirken bir taraftan pis su giderini açma işlemine başlamıştır. Eğer sizlerde bu gibi hassas olan durumlarınızda kaliteli ve güvenli hizmete sahip olmak için firmamıza başvurabilirsiniz.  Kaliteli hizmeti ekonomik fiyata sizlere sunan firmamız yaptığı işlemleri garanti altına almaktadır. Yaptığı su kaçağı ve benzeri tadilat işlemleri sırasında size verdiği servis bilgi formunu saklayarak 2 yıl içerisinde aynı sorunla karşılaştığınız takdirde ek bir ücret ödemeden aynı hizmeti bizlerden alacağınıza emin olabilirsiniz.

Sizlerde atık su borusu görüntüleme sistemlerinde doğru sonuçlar almak istiyorsanız bunu ancak iyi bir firma ile sağlayabilirsiniz. Teknolojik cihazların olmadığı zamanlarda kırma işlemleriyle ancak sonuç alınabilirken gelişen teknoloji sayesinde bu durum söz konusu olmamaktadır. O yüzden evinize gelecek tesisatçının tüm donanımlara sahip olması sizler açısından önemli bir konu haline gelmelidir. Kameralı görüntüleme sistemi kolaylığı sağlanırken evinizin dökülüp kırılmasına müsaade etmemelisiniz.Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X