Tesisatın Kalbini dinliyoruz!
Atık Su Kaçağı

Genellikle yaz günlerinin kabusu haline dönüşen atık su kaçağı, dışa yaydığı kötü kokuyla yaşam alanını çekilmez bir hale dönüştürmektedir. Koku oluşumu genel olarak tıkanıklığa bağlı gelişebildiği gibi kokuyla birlikte zeminden su çıkması, duvarlardaki su damlacıkları veya alt komsunuzun tavanından akıttığı su ile kendini belli eden bir tesisat arızası çeşididir. Bu arıza amatör eller tarafından üstlenilirse, sizlere oldukça maliyetli bir çalışma çıkacağı büyük olasılıktır. Çünkü günümüzde ki amatör sistemle işlerini yöneten tesisat ustaları, bünyelerinde teknik cihaz bulundurmamalarından kaynaklı kırma tekniğine başvurmakta ve her zamanda doğru noktaya darbe vurmadıklarından ötürü işlem uzayabilmektedir. Yani duvarlarınız gereksiz kırılabilir ve sizlere kendi amatörlüklerinin bedelini fazla ücret talep ederek ödeteceklerdir. Aynı zamanda uzman bir ekibin gün içinde çözümleyeceği bir su kaçağı problemi, amatör bir ekibin çoğu zaman 2-3 güne yayan bir çalışmayla çözeceğini de unutmayınız.

Atık Su Kaçağı Tespiti

Bundan dolayıdır ki her daim profesyonel bir kuruluş ile yol almanız sizler açısından kesinlikle yerinde bir karar olacaktır. Bu bağlamda sizlere önerimiz tesisat sektörünün öncü kuruluşları içinde bulunan Tufan Tesisat firmamıza konutlarınızı teslim etmeniz ve sıfır hata payı ile onarılan tesisatınızı garanti kapsamında geri almanız olacaktır. Bünyemizde teknolojinin son cihazları yer aldığı gibi bu cihazlar üzerinde eğitimli personellerin becerileriyle birlikte sorunsuz hizmet sağlayan firmamız, atık su kaçağı gibi tüm tesisat konularına vakıf ve tadilatlarını üstlenecek kapasiteye sahiptir. Atık su giderleri eski zamanda bulunması ve onarılması en zor arızalardan biriyken, şimdilerde termal kamera sayesinde gider içini net şekilde görebiliyor ve noktasal arıza tespitiyle birlikte arızalar kolayca çözümlenebiliyor. Böylece yapılarda kırma işlemine de son verilmiş ve konut sakinleri adına da oldukça olumlu bir gelişme kaydedilmiştir. Teknik cihazlar sayesinde pis su giderinin tamamı taratılıyor ve hangi noktasında ne büyüklükte bir arıza var rahatlıkla görülebiliyor. Küçük çaplı arızalar için üretilen kimyasal ilaçlar, tesisatı oluşturan pim aş borularındaki deliklerin kapanmasına yardımcı oluyor ve arızanın giderilmesini sağlıyor.

Bu kimyasal solüsyon deneyimli personellerden tarafından atık su kaçağı için gider içine gönderilmekte ve bir süre ilacın delik üzerinde kristalize olması beklenmektedir. Sonrasında yapılan sızdırmazlık testi ile arızanın giderildiği kontrol edilmektedir. Bu yöntem çatlama veya kırılma gibi arızalarda uygulanmaz, sadece küçük çapta su kaçağı arızaları için uygundur. Büyük sorunlarda arıza noktası tespit edildiğinden yine sorun teşkil etmez ve çok küçük bir tesisata giriş noktası açılarak boru yenisiyle değiştirilir ve çalışma alnı kapatıldıktan sonra temizliği de yapılarak daire sakinine iş bırakılmadan sorunsuz tesisat teslim edilir. Tarafımızdan yapılan tüm tadilat çalışmaları, aynı bölge üzerinden arıza oluşmayacağı yönünde 2 yıl garanti kapsamında yapılır ve emin olunuz ki en ufak bir sorun yaşamanız söz konusu değildir. Bu nedenle gönül rahatlığı içinde tesisatınızı bize teslim edebilir, bütün kalitede sağladığımız hizmetten faydalanabilirsiniz.Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X