Tesisatın Kalbini dinliyoruz!
Atık Su Pimaş Kaçağı

Tesisat arızalarının konut sakini için en zorlusu olanı atık su pimaş kaçağı, eğer tıkanıklık da gösterip pis suyu dışarı veriyorsa kişilere oldukça zor anlar yaşatabilir. Atık su giderinin geçtiği banyo, tuvalet ve mutfaklar bir ev ya da işyeri içinde en fazla kullanılan alanladır. Bu nedenle bu alanlardaki arıza ciddi ölçüde kişileri engeller ve yaşam alanında olumsuzluk teşkil eder. Özellikle insanlara açık bir işleteme tuvalet giderindeki bir su kaçağı hoş olmayan bir görünüm oluşturacağı gibi kötü koku da yayacak ve bu durum işletmenin müşterilerine rahatsızlık verecektir. Kimse kötü koku duyduğu bir mekanda yemek yemez veya çay içmez. Doğal olarak oluşan bu arıza acil yapılmadığında müşteri kaybına ve maddi zarara ön verecektir. Ancak arıza belirdiği gibi işinde uzman bir ekipten yardım alırsanız, oluşan bu durum müşterilerinize hissettirilmeden hızlı bir şekilde onarılır ve hiçbir açıdan kayıp yaşamazsınız.

Aynı şekilde ev içinde de görülen atık su pimaş kaçağı, şimdilerde termal kamera sistemiyle kontrol edildiğinden ötürü, ev içinde herhangi bir toz ve pisliğe yer vermeden tespit işlemleri yapılmakta ve aynı titizlikle tadilatı halledilmektedir. Ancak bu belirtilen çalışma sistemi sadece profesyonel firmalar için geçerlidir. Diğer açıdan amatör firmalar ele alınacak olursa, günümüzde hala çağ dışı yöntemi kullanmakta ve yapı içinde oldukça gereksiz kırma işlemi yapmaları sonucunda etraf bir hali kirlenebiliyor. Bunun yanı sıra bazen çok küçük bir arıza teknik cihazla hemen bulunup halledilirken, amatör çalışma sisteminde yanlış bir noktadan tesisata giriş yapılması fazladan masraf ve yapınızın zedelenmesine neden olmaktadır. Kaçak su duvarın zayıf olan kısımlarından kendini dışa yansıtmasından ötürü, dıştan bakıldığında yanıltıcı sonuçlar verebilir. Bu nedenle muhakkak günümüzün imkanlarından yararlanmalı ve cihazla tespit işlemini üstlenen ve tespiti yapan firmanın onarımını da yapıyor olmasına dikkat edilmelidir.

Sadece atık su pimaş kaçağı tespiti yapan firmalara da güvenmemenizde fayda vardır. Çoğu zaman yanlış tespit yapabiliyor ve her tadilat firması yapacağı işlem için kendi tespit yöntemini kullanacağından dolayı, önceden sormadığınız için gereksiz bir ödeme yapmak zorunda kalabilirsiniz. Tespit ve tadilat işlemlerinizi titizlikle ele alabilen Tufan Tesisat firması, ev ya da iş yerlerinizde oluşan her türlü su kaçağı, tıkanıklık, kombi arızaları gibi çeşitli sorunlarınızı ustalıkla çözümleyeceği için gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Teknolojinin son sistem bütün cihazlarına sahip olan firmamız, bu cihazlar üzerinde personellerine gerekli tüm eğitimleri vermiştir. Pis su giderleri zaman içinde tıkanma gösterip pim aş borularına baskı uygulayabilir. Bunu kötü kokuyla anlayabileceğiniz gibi alt komşunun tavandan su akıyor şikayeti ya da zeminden su çıkması gibi çeşitli şekilde görmeniz mümkündür. Bu tip arızalarda deneyimli ekibimiz, atık su gider hattına termal kamera yerleştirip, giderin durumunu analiz etmekte ve tüm arızaları tespit etmektedir. Bu sayede tadilat aşaması kolaylaşmış ve hangi noktaya işlem yapılacağı bilinerek hareket edilmektedir. Sizlerde bu denli kaliteli bir hizmetten faydalanmak isterseniz, bizleri arayarak yaşadığınız sıkıntıyı dile getirebilirsiniz.Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X