Avcılar Kaçak Su Tespiti

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (içerik puanlanmamış)

Su tesisat boruları zaman zaman arızalanabilmekte ve bu arızalanmalar yüzünden de su sızıntıları meydana gelebilmektedir. Su sızıntıları su tesisat borularında oluşan çatlaklardan veya kırıklardan suların geçmesi ile ortaya çıkar ve bu sular duvar içlerinde birikmeler yaratır.

Biriken sular zamanla evlerin duvarlarında ıslanmalar oluşturur ve banyo, tuvalet ve oda gibi bölmelerde rutubetlenmelerin meydana gelmesine neden olur. Oluşan bu sorunlar yüzünden de rutubetlenme kokusu evin içine yayılır ve ev halkı bu kokulardan dolayı ciddi şekilde rahatsız olmaktadır. Bu yüzden evlerde su sızıntısı olduğunu fark ettiğiniz zaman dalında uzman olan profesyonelleri yardıma çağırın.

Su kaçakları ve su sızıntıları gibi durumları çözmek için Avcılar kaçak su tespiti şubemizin uzman olan personeller ekipleri evlerinize kadar gelmekte ve sizlere sorun yaratan bu faktörleri ortadan kaldırmak için işlemler yapmaktadır. Bu işlemlerde uzman personellerimiz üstün modern teknolojik aletler kullanmaktadır.

Uzman personellerimizin kullanmakta olduğu her teknolojik alet kurumsal firmamız tarafından Avrupa’dan özel olarak ithal edilir. İthal edildikten sonra da su kaçağı şubemizin uzman personellerine bu teknolojik aletleri kullanabilmeleri için özel eğitimler verilir. Böylelikle Avcılar su kaçağı tespiti şubemizin uzman personelleri işlemlerini yaparken sizlere sorun çıkarmaz ve maddi veya manevi açıdan sizlere zarar verilebilecek etkilerde de bulunulmasına engel olurlar.

Avcılar su kaçağı bulma şubemizin uzman personelleri su kaçaklarına neden olan su tesisat borularını bulmak ve bu boruların geçiş noktalarını belirlemek için elektromanyetik su tesisat ve boru bulma cihazını kullanmaktadır. Bunun yanında uzmanlarımız su tesisat borularından kaynaklı olarak ortaya çıkmış olan su kaçaklarının ana kaynağını belirlemek için de elektromanyetik su kaçağı bulma, akustik ses dinleme ve termal görüntü alma cihazlarını kullanır.

Bu şekilde su kaçakları evinizin duvarlarına veya fayanslarına zarar verilmeden tespit edilir ve gerekli işlemler yapılarak bu kaçaklar onarılır. İş bitiminde uzman personellerimiz yaptıkları işleri anlatan iş sözleşmesi ve garanti kapsamına giren yerlerin garanti belgesini de sizlere takdim ederek işlemlerine son verir. Bu şekilde de sizlere kurumsal firmamızın üstün güvencesini sunmuş olurlar.

Benzer Yazılar

Yorumlar (1)

  • Derya yurdakul

    17/05/2017,17:00

    Avcılar sahil kısmında ve avcılar denizköşkler semtinde su kaçağı sorunu yaşıyoruz, kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti yaptırmak istiyoruz, aynı gün servis gönderebiliyor musunuz ?Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X