Avcılar Su Tesisatçısı

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (içerik puanlanmamış)

Bir insan vücudunda bulunan damarlar kanı vücüdumuzun değişik bölgelerine taşımakta, ve sonrasında kirlenen kanı toplamaktadır. Yaptıkları bu işle insan yaşamı için hayati önem arz etmektedirler. Gerekli besin oksijeni taşıyan kanımız, bizim için büyük bir lütuftur. Evimiz için deaynı durum söz konusudur. Ama evimiz için olaylar biraz daha farklı biçimde işlemektedir. Evimize böyle bir işlevi yerine getirebilmesi adına yapım aşamasında borular döşenmektedir. Borulardan oluşan ve tesisat adını verdiğimiz bu sistem içerisinde temiz ve atık suyun dolaşımına, gerekli kabloların korunmasına imkan sağlamaktadır. Ama zaman içerisinde bu tesisat hasar görebilmektedir.

Yol açabileceği sorunlar

Tesisatınızda meydana gelebilecek bir hasar tıkanıklıklara veya suyun akmasına, sızınıtılara ve bunlar gibi birçok sorunu da beraberinde getirecektir. Bu sorunlar elbette hayatımızı alt üst etmeye yeterlidir. En ufak bir sızıntı bile duvarlarımızda çirkin görüntülere, yakınında bulunan mobilyalarımızda deformasyona sebep olacaktır.

Ve bu sorunlar herkesin rahatlıkla yapabileceği efak ev işlerine benzememektedir. Bu sorunların giderilmesinde uzman kişilerden istenilecek yardım en mantıklı seçim olacaktır. Kendi başımıza bu sorunları çözmeye kalktığımızda çözmemekle kalmaz, kalıcı hasarlara da yol açabiliriz.

Yardım edebilecek kişiler

   Bu gibi sorunlarda size yardım edebilecek kişiler su tesisatçısı diye anılmaktadır. Su tesisatçısı Avcılar tesisat işlerinde uzman kişidir. Yaptıkları işin bilincinde olan bu kişiler tesisat işlerinizde en büyük çözüm ortağınız olacaklardır. Bu hizmeti sunan bir şirket olarak tufan tesisat bu kişileri bünyesinde istihdam etmektedir. Firmamız tufan tesisat her türlü tesisat işinizde yardımınıza koşmaya hazırdır.

Tufan tesisat olarak olarak hizmetlerimiz

  • Su kaçağı tespit
  • Su sızıntısı bulma
  • Tuvalet tıkanıklığı giderme
  • Lavabo açma

Bazen musluklarda bir sorun olmamasına rağmen musluk etrafında su sızıntıları görebilirsiniz.

Bu boruların yıprandığı anlamına gelebildiği gibi iki boru arasında bağlantı sorunu olabileceğini de işaret etmektedir. Varolan bu sızıntı ayrıca varolabilecek bir su kaçağının da habercisidir. Su sızıntı bulma işlerinizde özenle yapan şirketimiz, diğer tesisat elemanlarına zarar vermeden sızıntının olduğu bölgeyi tespit etmektedir.

Tuvalet tıkanıklığı da evlerimizde sıklıkla karşılaştığımız problemlerden biridir. Şirketimiz sizi bu problemden de kurtarmaktadır. Böyle büyük bir dert hepimizin başına gelebilir. Bu sorun meşakkatli bir iş olmakla birlikte uzman kişilere emanet edilmesi gereken bir iştir. Bu sorun genellikle borularda meydana gelen hasarların ürünüdür. Biriken bulaşıklar ev hanımlarının korkulu rüyasıdır. Tıkanan sadece tuvaletlerimiz değildir. Mutfaklarımızdaki lavabolar da tıkanabilmektedir. Şirketimiz sizi bu dertten kurtarmak için lavabo açma Avcılar hizmetini de unutmamıştır.

Yukarıda sayılan ve daha birçok hizmeti sizlere sunan şirketimiz sizin için vardır. Şirketimiz bünyesinde görev alan profesyonel kadro sayesinde tesisatınız karlılaştığı herhangi bir problemden çok kısa bir süre içinde kurtarılmaktadır. Bu sayede hayatınız aynı düzende devam etmekte, karşılaştığınız problem canınızı sıkmaya başlamadan ortadan kaldırılmaktadır. Sunduğu hizmetlerle şirketimiz sizin için en iyi tercih olmanın gayretiyle hizmet kalitesini daima arttırmıştır.

[vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”14855″ img_size=”full” onclick=”link_image”][/vc_column]

[vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”14854″ img_size=”full” onclick=”link_image”][/vc_column]

[vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”14853″ img_size=”full” onclick=”link_image”][/vc_column]

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X