Bağcılar Su Kaçağı Bulma

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (içerik puanlanmamış)

Su kaçağı sorunları istemediğimiz ama maalesef sosyal yaşamımızda sıkça karşımıza çıkan ve gerekli tedbir alınmadığı, gerekli teçhizat kullanılmadığı ve iş işin ehli olan insanlar tarafından yapılmadığı için zincirleme hatalar birikimi olarak bizlere negatif olarak yansımaktadır.

Unutulmamalıdır ki küçük gibi gördüğümüz sorunlar önlem alınmadığı takdirde büyük sorunlar haline gelebilmekte ve çok büyük maddi zararlara yol açabilmektedir. Kaçaklar dolaysıyla farkınız da olmadan şişen ve kabarık gelen su faturalarını da unutmamak gerekir. Su insanın en temel ihtiyacı olduğuna göre suya her zaman ve sorunsuz olarak ulaşmalıyız. Su kaçakları insanların canını sıkan konuların başında gelir.

Burada insanımızın da sorumsuz hareketlerini de göz ardı etmemek gerekir. Şimdi yapmayayım, bir şey olmaz zamanla geçer diyerek göz ardı ettiğimiz su kaçakları zamanla evlerde ve işyerlerinde rutubet, pis koku ve görüntü kirliliği olarak karşımıza çıkmaktadır hatta bazı durumlarda ev, sınaî ve ticari işyerlerinde su baskınlarına neden olmaktadır. Bu yüzden meydana gelen su kaçağı sorunlarını ortadan kaldırmak için dalında uzman olan personellerden yardım almak gereklidir.

Bağcılar su kaçağı bulma şubemizin dalında uzman olan personelleri su kaçakları ve su kaçak tespitini yapmak ve bu kaçakları onarmak için teknolojik aletler kullanır. Bu teknolojik aletler su tesisat borularının yerini kırmadan belirlemek için kullanılan elektromanyetik su tesisat ve boru bulma cihazı ile su tesisat borularından kaynaklı olarak ortaya çıkmış olan su kaçaklarını tespit etmek için kullanılan akustik ses dinleme cihazı ile elektromanyetik su kaçağı bulma robotlarıdır.

Bağcılar su kaçağı tespiti şubemizin dalında uzman olan personelleri tesisat borularını tespit ederken elektromanyetik su tesisat ve boru bulma cihazını kullanır ve bu teknolojik cihazın yardımı ile size maddi zararlar verecek sorunlar çıkarmadan su tesisat borularının yerini tespit ederiz.

Tesisat boruları tespit edildikten sonra akustik ses dinleme cihazı kullanılarak su kaçaklarının ana kaynağı belirlenir ve daha sonra bu kaçakları onarmak için bir kaç fayanslık bölge yerinden çıkarılır. Bu şekilde kaçaklara neden olan faktörler ortadan kaldırılır ve sizlere sorun yaratan bu sorunlar tamamı ile çözüme kavuşturulmuş olunur.

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X