Bağcılar Su Tesisatçısı

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (içerik puanlanmamış)

Bağcılar su tesisatçısı, Evlerimizde ve işyerlerimizde en önemli problemler arasında yer alan birkaç tesisat problemleri vardır. Bu tesisat problemleri aşağıdaki gibi karşımıza gelmektedir.

Bunlardan bazıları ise;

  • Su kaçağı
  • Borularda çatlak
  • Tuvalet tıkanıklığı
  • Lavabo tıkanıklığı
  • Ve diğer tesisat sorunları

Maalesef yukarıda saymış olduğumuz problemler insanların yaşantıları boyunca en az bir tanesi bir kere de olsa başımıza gelmiştir. Eski zamanlarda bu problemlerle uğraşmak ciddi anlamda zaman kaybı ve maddi sıkıntılara yol açmaktaydı.

Çünkü bir su kaçağı durumunda gömülü olan tüm tesisatın olduğu yüzey kırılır ve su kaçağının tam olarak nerden olduğu konusunda su sızıntısı bulma işlemleri yapılırdır. Tabi ki su sızıntısı bulma işlemi eski dönemlerde teknoloji tam bu sektörde gelişmemişken tam olarak nerde olduğunu anlamaz kırmadan dökmeden imkansız bir haldeydi. Fakat şimdi bu durumlardan tamamen kurtulmuş durumdasınız.

Günümüz teknolojisi bu sektörde de tamamen gelişmiş ve gelişimini sürdürmektedir. Bizler de tufan tesisat olarak profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile bu işlemleri kolaylıkla çözebilmekte ve sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için uğraşmaktayız. Bizlerde mevcut olan su sızıntısı tespit cihazları ile su kaçaklarını her yeri kırıp dökmeden halledebilmekteyiz.

 

Peki, sözünü ettiğimiz bu su sızıntısı bulma tespit cihazları çalışma şekli nasıldır?

  • Su sızıntısı bulma cihazları dinleme cihazı ya da detektörlü cihazı olarak iki şekilde tasarlanmıştır.
  • Bu cihazlar sızıntı olan duvarlarda gezdirilerek sızıntının tam olarak nerede olduğu hakkında bizlere bilgi vermektedir.
  • Bizlerde bu bilgilere dayanarak sızıntının olduğu yerlerde duvarı açma işlemlerinden sonra kolaylıkla yanılgıya düşmeden sızıntıları gidermekteyiz.

Bu konularda kendimizi ve ekipmanlarımızı geliştirmiş bir Su tesisatçısı Bağcılar olarak sizlere en kaliteli hizmet vermeyi amaç edindik ve sadece su sızıntısı hakkında değil yukarı paragraflarda saydığımız gibi tuvalet tıkanıklığı ve lavabo açma konusunda da çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Su kaçağı kadar önemli olan tuvalet ve lavabo tıkanıkları bireylerin korkulu rüyası olmuştur her zaman. Hele ki yaz aylarında bu tıkanıklar oldukça kokulu ve rahatsız edici bir duruma gelmektedir. Kış aylarında tıkanıklık olsa bile çok fazla kokuya sebep olmayacağı için bir ihtimal katlanılır fakat yaz aylarında bu tıkanıklar kesinlikle dayanılmaz bir hale gelmektedir. Bahsettiğiz tuvalet tıkanıklıkları sadece sizleri değil o yapıda oturan diğer bireyleri de kesinlikle etkilemektedir. Tuvalet giderlerine atılan peçete, bez ve daha başka yabancı cisimler maalesef tıkanıklıklara sebep olmaktadır. Bu tıkanıklıklar yerini zamanla sızıntılara bırakmakta ve alt katta oturan kişilere kesinlikle zarar vermektedir. Tuvalet tıkanıklığı konusunda bilinçlenmek ve o doğrultuda olmak kesinlikle önemlidir.

Bizlerde sizlere tam olarak bu hizmetleri vermekteyiz. Hem tuvalet olsun hem lavabo olsun teknik elemanlarımız sayesinde tüm tıkanıklıklara çözüm getirebilmek için uğraşmaktayız. Hakkımızda ve yaptığımız işlerden daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için bizleri arayabilirsiniz.

[vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”14855″ img_size=”full” onclick=”link_image”][/vc_column]

[vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”14854″ img_size=”full” onclick=”link_image”][/vc_column]

[vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”14853″ img_size=”full” onclick=”link_image”][/vc_column]

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X