Bakırköy Su Kaçağı Tespiti

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (içerik puanlanmamış)

Su kaçağı hepimizin bildiği gibi uğraştırıcı bir iş olmasının yanında aynı zamanda profesyonellik isteyende bir iştir. Çünkü  su kaçağı zemin altında da meydana gelebilmektedir gizli su kaçağı dediğimiz bu durumda sızıntının nerede meydana geldiğini ilk bakışta görmemiz mümkün olmadığı gibi tam ve doğru yerinin tespiti yapılmadığı durumlarda doğru müdahale yapılmayacağı için onarım sırasında da sıkıntılı durumlar meydana gelebilmektedir.

Bunun için onarım sırasında en sağlıklı işlemin yapılabilmesi için doğru ve yerinde tespit çok önemlidir. Su kaçağı bulma da artık geleneksel yöntemler terk edilmeye başlandı çünkü geleneksel  yöntemlerle çalışan bir ustayı su kaçağı bulması için çağırdığımız da gizli kaçak adını verdiğimiz zemin altında oluşan bu kaçakları bulmak için tesisat hattı boyunca kırma işlemi yaparak kaçağın tam yerini tespit etmeye çalışacaktır. Bu  işlem günlerce süreceği gibi evinizin bir çok alanı kullanılmaz hale gelebilir.

Buda ev içindeki günlük işlerimizi aksatabileceği gibi bize yeni bir tadilat masrafı da çıkarabilmektedir. Bu yüzden su kaçaklarını bulmak ve sizlere sorun yaratan faktörleri ortadan kaldırmak için dalında uzman olan personeller ile çalışmak daha güvenceli bir yöntemdir.

Bakırköy su kaçağı tespiti şubemizin dalında uzman ve eğitimli olan personelleri su kaçaklarını tespit etmek ve bu kaçakları onarmak için teknolojik aletler kullanır. Kullanılan her bir teknolojik alet için de özel olarak firmamızın bünyesi altında eğitimler alırlar.

Uzman personellerimizin kullanmakta olduğu teknolojik aletler gizli olan su tesisat borularının yerini tespit etmeye yarayan elektromanyetik su tesisat ve boru bulma cihazı, su kaçakları sırasında meydana gelen su seslerini takip edebilen akustik ses dinleme cihazı ve su kaçaklarının oluştuğu yerlerde başka kaçak veya tesisat sorununun olduğunu görüntülememize yardımcı olan termal görüntü alma cihazlarıdır.

Bakırköy su kaçağı şubemizin dalında uzman ve eğitimli olan personelleri bu kaçakları önlemek için bu teknolojik aletleri kullanır ve bu sayede sıradan iş meselesi ile çalışmakta olan ustalar gibi duvarları veya fayansları kırmaya gerek duymaz. Bu da sizleri hem masraflardan kurtarır hem de evlerinizin inşaat haline gelmesine engel olur.

Benzer Yazılar

Yorumlar (1)

  • Hülya Durmaz

    17/05/2017,16:53

    Bakırköy deki işyerinde su kaçağı tespiti yapılması gerekiyor, alt katta ki mağazaya su sızıyormuş, bu konuda hemn deatylı bilgi hemde bir servis çağırmak istiyoruz.Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X