Bakırköy Su Tesisatçısı

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (içerik puanlanmamış)

Bakırköy su tesisatçısı, eski zamanlarda su tesisat konusundaki problemler oldukça uğraştırıcı ve zorlu işlemler sonucunda çözülmekteydi. Bildiğiniz üzere en ufak bir su kaçağı bulmak için bir çok duvar ve fayans kırılmakta ve bazen onca kırma dökmeye rağmen bir sonuç elde edilememekteydi.

Hem maddi olarak hem de zaman kaybı olarak bu işlemler sizlerin daha bir çok sıkıntı çekmesine sebep olmaktaydı. Günümüzde bu konuda büyük gelişmeler yapılmış ve artık kırma dökme işlemleri olmadan su sızıntısı tespit cihazları ile kolaylıkla tespiti yapılmaktadır.

Bizler tufan tesisat olarak bu konularda sizlere hizmet vermekteyiz. Zaman ve kalite bizim için oldukça önemli olup fiyatlar konusunda da elimizden geldiğince uygun olmaya çalışmaktayız. Bizler tufan tesisat olarak İstanbul’un büyük bir kısmında hizmet vermekteyiz.

Su tesisatçısı Bakırköy olarak sizlere daha yakın olmak ve işlemlerinizi daha kolay gerçekleştirebilmek için hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Verdiğimiz hizmetler arasında ise;

  • Su kaçağı tespit etme
  • Su kaçağı tamiratı
  • Tuvalet Tıkanıklığı
  • Lavabo Tıkanıklığı
  • Banyo Tıkanıklığı

Gibi hizmetler bulunmaktadır. Bizler bu hizmetleri verirken sizlerin duvarlarınızda fazla kırık dökük bırakmadan gerçekleştirmekteyiz. Çünkü firmamızın sahip olduğu son teknoloji dinleme ve detektör cihazlarıyla su kaçağı tespitini kolaylıkla yapmaktayız.

Peki, bu dinleme cihazlarının çalışması nasıl olmaktadır bunlar hakkında bilgiler verelim.

  • Sözünü ettiğimiz dinleme cihazları su kaçağının nerede olduğu hakkında bizlere bilgiler vermektedir.
  • Bu cihazı su kaçağı olduğu düşünülen tesisatın bulunduğu duvara tutarak bizlere verdiği titreşimler sayesinde su kaçağının tam olarak nerelerde olduğu hakkında bizlere ip uçları vermektedir.
  • Bizlerde bu titreşimlerden gelen ip uçları ile yanlış yerleri kırmadan dökmeden sadece su kaçağının bulunduğu yerde işlemlerimizi sürdürmekteyiz.

Su kaçağının duvarlarınıza verdiği zararları düşünürsek ve bununla birlikte sizinle aynı binada oturan insanların evlerinde ki sıkıntılarını da düşünürken hiç zaman kaybetmeden bir profesyonel destek almanız kesinlikle şarttır. Zaman zaman bu sızıntılar evlerin duvarlarında kabarmalar ve çatlaklaş oluşturacağı için sizleri daha fazla maddi açıdan sıkıntıya sokabilmektedir. Bunun yanı sıra evlerde nemlenmeden dolayı oluşacak kokular sizi ve ailenizi rahatsız edebilmektedir.

Bizler su sızıntısı bulma konusunun yanı sıra tuvalet tıkanıklığı konusunda da uzman ekibimiz ve görüntülü tıkanıklık açma makineleri ile sıkıntılarınızı çözmekteyiz. Bu makineler sayesinde tuvaletlerinizin tam olarak nerede tıkanıklığı olduğunu görebilmekteyiz. Bundan dolayı her tarafı kırıp dökmeden sadece tıkanıklığın olduğu bölgede yoğunlaşarak işlemlerimizi daha kolay sürdürebilmekteyiz.

Tuvalet tıkanıklığı ve lavabo açma konusunda da üstün bilgilere sahip elemanlarımız sayesinde bu sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz. Lavabo tıkanıklıkları da sizleri büyük sıkıntılara sokabilir ve pompa yardımıyla açılmak istendiğinde tıkanıklığa sebep olan maddeler başka tesisatlarda da tıkanmaya sebep olacaktır. Bu sebepten dolayı pompa yardımı ile tıkanıklık açma yöntemleri yerine bizim gibi profesyonel destek veren firmalardan yardım almanız kesinlikle önerilmektedir.

[vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”14855″ img_size=”full” onclick=”link_image”][/vc_column]

[vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”14854″ img_size=”full” onclick=”link_image”][/vc_column]

[vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”14853″ img_size=”full” onclick=”link_image”][/vc_column]

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X