Barbaros Su Kaçağı

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (içerik puanlanmamış)

Amatör firmaların ilkel yönteminin ev içinde oluşturduğu görüntüden bıkan bireyler, başlarına gelen tesisat arızalarını erteleyebildiği kadar ertelemekte ve gereksiz yere yüksek tutarlar ödeyerek maddi açıdan zarar etmektedirler. Artık modern cihazların kullanımıyla yapılarda tertemiz sessiz sakin çalışmasını yürüten birçok kurumsal firmanın olduğunu sizlere hatırlatır, bu firmalardan birinin de Tufan Tesisat olduğunu bilmenizi isteriz. İstanbul’da bulunan her bölgeye hizmet götürebilen firmamız Barbaros su kaçağı ekibiyle Bağcılar bölgesinde de ihtiyaç sahiplerine ulaşım sağlamaktadır. Bu sayede bireylerin tesisat arızaları uygun fiyata kendilerine ve binada bulunan diğer daire sakinlerine rahatsızlık vermeden kısa sürede çözülmektedir.

Banyonuzun zemininde su mu birikti? veya dubleks dairenizin terasından alt katınıza su mu damlıyor? Biz su kaçağı bulma Barbaros ekibi olarak, sıhhi tesisat sektöründe çözemediğimiz hiçbir tesisat arızası yoktur. Bu nedenle ister çatınız aksın, ister de banyonuzdan su taşsın hiç fark etmeksizin bizleri tercih ettiğinizde verimli bir çalışmayla karşılaşacağınızdan şüpheniz olmasın. Çatı katı problemleri genel olarak ele alınırsa, çoğu zaman suizolasyon hatalarından kaynaklanan su sızma sıkıntıları yaşanmaktadır. Birde özellikle kış aylarında şiddetli yağmur ve rüzgarın oluk içine topladığı yabancı cisimlerden tıkanma ve buna bağlı daire içine su sızıntısı sıklıkla görülmektedir. Oluklar kamera sistemiyle çok rahat iç kısmı görülmekte ve tıkanıklık veya su kaçağı varsa anında tespit edilmektedir Tıkanıklık anında vakum makinasıyla temizlenmekte su kaçağı ise çatlak kırık gibi durumlarda pim aş borusu yenilenirken, küçük deliklerde kimyasal ilaç yöntemiyle arızalar kolayca giderilmektedir. Sizler için her türlü imkanı bünyesine katarak iyi bir hizmet sunan su kaçak tespiti Barbaros personelimiz, gerektiği takdirde su izolasyonunuzu da yenileyebilmektedir.

Aynı zamanda kış aylarında en çok ihtiyacınız olan iyi ısınma isteğinizi, Barbaros su kaçağı tespiti personeli olarak, yaptığımız kombi ve petek bakımı ile yüksek verimde ısınmanızı sağlıyor, ayrıca doğalgaz faturanızın da düşmesinde yardımcı oluyoruz. Bakımı yapılmayan kombiler, kombiye en yakın petek de ısı görülürken en uzağında olan petek de hiçbir ısı belirtisi oluşmaz. Buda kombinizin sürekli devreye girmesi ve yüksek fatura ile karşılaşmanıza neden olur. Verim alamdan yüksek bedeller ödemek kişilerin oldukça canını sıkan bir durum olduğundan su kaçağı Barbaros ekibi olarak bu konuda da sıkıntınızı çözüyor soğuk kış günlerinde sizleri mağdur olmaktan kurtarıyoruz. Bu sebepten dolayı amatör firmalarla başınızı hiç ağrıtmadan bizlere ulaşmalı ve üstün bir hizmetten faydalanmanızı tavsiye ediyoruz.

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X