Bayrampaşa Su Kaçağı Tespiti

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (içerik puanlanmamış)

Evlerinizin tavanından üzerinize su damlacıkları dökülüyor ise, duvarlarınız rutubet kapıyor ve bu rutubetlenmeler sonucunda kötü kokular ortaya çıkıyorsa ve su faturalarınız kabarık bir şekilde geliyor ise evinizde su kaçağı var demektir. Su kaçakları ortaya çıktığında da bu gibi sorunlar meydana gelir ve bu sorunlar yüzünden ev halkı ile birlikte çevrede yaşamakta olan komşular ve insanlar da ciddi şekilde rahatsız olur.

sıcak suda meydana gelen tesisat kaçaklarında termal kameralı tesisat firması

Çünkü su kaçakları ortaya çıktığında rutubetlenmeleri de beraberinde getirir ve bu rutubetlenmeler yüzünden çevreye kötü kokular yayılır. Bunun yanında su kaçaklarının zamanında onarılamaması veya tespit edilememesi yüzünden duvarlar aşındırılır ve bu duvarlar da çökme tehlikesi ortaya çıkar.

Bu da binanın zamanla çökmesine sebep olabilmektedir. Bu yüzden su kaçağı bulma işlemlerini gerçekleştirmek için dalında uzman olan personellerden yardım almak gerekir. Çünkü dalında uzman olmayan personellerden yardım alınınca büyük maddi sorunlar ve zararlar ile karşı karşıya kalınabilinmektedir.

Kurumsal firmamızın Bayrampaşa su kaçağı bulma şubesinin dalında uzman olan personelleri evlerinizde meydana gelmiş olan su kaçaklarını sizlere sorun yaratmadan çözüme kavuşturmak için teknolojik aletler kullanarak ortadan kaldırır. Bu teknolojik aletler kurumsal firmamız tarafından Avrupa’dan özel olarak ithal edilmiştir ve bu teknolojik aletleri uzman personellerimiz kullanmak için özel olarak eğitimler almıştır.

Aldıkları eğitimler çerçevesinde yardımlarınıza gelen uzman personellerimiz yanlarında elektromanyetik su tesisat ve boru bulma cihazı, akustik ses dinleme robotu, termal görüntü alma dedektörü ve elektromanyetik su kaçağı bulma robotları gibi teknolojik aletleri de getirirler.

Bu teknolojik aletlerin yardımı ile işlemlerini yapan uzman personellerimiz sıradan iş meselesi ile çalışmakta olan ustalara göre farklı bir yöntem çizer. Uzman personellerimiz işlemlerini yaparken asla duvarları kırmaz veya parçalamaz. Ancak dalında uzman olmayan ustalar işlemlerini yaparken duvarları da kırar, fayansları da parçalar. Bu da sizlere maddi açıdan zararlar verir ve boş yere paranızın çöpe gitmesine neden olur.

O yüzden su kaçakları ve su sızıntıları gibi sorunlar ile karşı karşıya kaldığınız zaman Bayrampaşa su kaçağı şubemizin dalında uzman olan personellerinden yardım almak en güvenilir ve garantili yoldur.

Benzer Yazılar

Yorumlar (1)

  • İrfan yılmaz

    17/05/2017,16:42

    Binanın yan tarafından apartmana su sızmakta, bayrampaşa ilçesine sanırım servisiniz bulunmakta, su sızıntısı tespiti için yardımcı olmanızı rica ederim.Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X