Bayrampaşa Su Tesisatçısı

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (içerik puanlanmamış)

Bayrampaşa su tesisatçısı, Tesisat sorunları arasında en önemli sıkıntılardan iki tanesi su kaçağı ve tuvalet tıkanıklığı olarak gelmektedir. Maalesef su kaçakları bizlerin huzurunu kaçırmaya yetmektedir.

su sızıntısı kaçaklarını gelişmiş son teknoloji makineleri ile bulan tesisat servisi

Çünkü bireysel olarak su kaçaklarını önlemek kesinlikle zor bir işlemdir. Çünkü duvar içerisinde gömülü olan tesisatın tam olarak neresinde kaçak olduğunu bizler el ile anlayamaz ve çözemeyiz. Bunu yapabilmek için duvarları kırıp tesisatı ortaya çıkarmamız gerekebilir. Bunlarda çok zahmetli bir iştir. Maalesef bu duvarları kırmamıza rağmen tam olarak nerede olduğunu anlayamadığımız taktirde daha fazla maddi sıkıntılara sebep olabilmektedir.

Artık günümüzde bu işlemleri profesyonel olarak gerçekleştiren bir çok firma vardır. Bizlerde tufan tesisat olarak ellerimizdeki üstün teknoloji makineler ile bu sorunları kolaylıkla tespit etmekte ve sorun çözücü yöntemler uygulamaktayız.

Peki, su sızıntısı bulma konusunda sizlere nasıl yardım ediyoruz?

  • Ellerimizde bulunan dinleme cihazları ve detektörlü cihazlarla duvarlarda gezerek tesisatın tam olarak neresinde bir su kaçağı olduğu tespit ediyoruz. Tespit ettiğimiz yere göre işlemlerimizi kolaylıkla gerçekleştiriyoruz.
  • Su sızıntılarını bu yöntemlerle kolaylıkla tespit edip tamiratlarını gerçekleştiriyoruz.

Su sızıntısı kadar bir o kadar önemli olan ise tuvalet tıkanıklığı konusudur. Maalesef tuvaletlerimize atılan bez, peçete ve diğer yabancı maddelerin sebep olduğu tıkanıkları bazen açabilmek oldukça zorlaşıyor. Tabi ki uzman bir firma ile konuşarak bu problemleri çok daha kolay bir hale getirmeniz kesinlikle mümkün olmaktadır.

Tuvalet tıkanıklıkları genellikle zamanla kullanıma bağlı olarak içerideki oluşan tortulardan meydana gelmektedir. Bununla birlikte içerisinde attığımız kolay çözülmeyen maddelerden meydana gelmektedir.  Zamanla oluşan bu tıkanıklıklar binalarda sızıntılara sebep olmaktadır. Bu sızıntılarda sizlerin alt katınızda oturan bireylere rahatsızlık vermekte ve onların evlerinde de kötü kokuya sebep olabilmektedir. Bunlara gerek kalmadan bizler yani tufan tesisat olarak sizlere yardımcı olabilmekteyiz.

Tuvalet tıkanıklarını nasıl açmaktayız?

  • Tuvalet tıkanıklıklarını elimizde bulunan son teknoloji görüntüleme cihazları ile tespit etmekteyiz. Tıkanıklığım tam yeri ve nedeni bu cihazlarla tespit edilerek işlemlere başlanmaktadır.
  • Tespit edilen tıkanıklık basınçlı su yardımıyla kanalizasyona gönderilerek sorunlardan kurtulunur. Basınçlı suyun yeterli olmaması halinde ellerimizde bulunan özel kimyasal ilaçlarla çözünmelere yardımcı olarak tıkanıklıkları kolaylıkla açmaktayız.

Sizlere verdiğimiz hizmetler arasında tufan tesisat olarak lavabo açma hakkındaki sorunlarınıza da yardımcı olmaktayız. Lavabo tıkanıklıkları da zamanla kullanıma bağlı olarak içerisinde oluşan tortu ve çamurlaşmalarla meydana gelmektedir.  Bunlarda yaz aylarında kötü kokulara sebep olacağından tıkanıklılık başlar başlamaz bizlere bildirebilirsiniz. İstanbul’un büyük çoğunluğuna hizmet vererek Bayrampaşa su tesisatçısı olarak da hizmet vermekteyiz. Konusunu ettiğimiz lavabo açma konusunda da uzman ekibimizle sizlere yardım etmekteyiz.

Biz ve firmamız hakkında daha detaylı bilgilere ve hizmetlerimize ulaşmak istiyorsanız telefon numaralarımız aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz. Yıllardır su tesisatçısı olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz ve sizlerin problemlerinizi en iyi ve en hızlı çözebilmek için çalışmalarımızı başlatmaktayız. Unutmayınız ki kalitenin önemi kadar zamanınızda oldukça önemlidir.

[vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”14855″ img_size=”full” onclick=”link_image”][/vc_column]

[vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”14854″ img_size=”full” onclick=”link_image”][/vc_column]

[vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”14853″ img_size=”full” onclick=”link_image”][/vc_column]

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X