Beşiktaş Su Kaçağı Bulma

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (içerik puanlanmamış)

Evinizde iş yerinizde başınıza gelebilecek sorunların en başında su kaçağı sorunu vardır. Bunu anlamak için duvarlarda oluşan nemlenmeye, kabarcıklara bakabilir ve ya gelen yüksek su faturalarından anlayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda Beşiktaş su kaçağı bulma çalışmalarını büyük bir dikkat ve titizlikle yürüten kurumsal firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Modern yöntemler ile su kaçak tespiti çalışmalarını yürüten firmamız kendi bünyesinde yetiştirdiği özel personeli ile de sizlere iş güvencesini vermektedir. Özel elektro boru ve tesisat bulma cihazı ile tesisatınızdaki kacak tespiti yapılır ve kısa sürede çözüme teknik servisimizin müdahalesi ile ulaşılır.

Beşiktaş su kaçağı tespiti için yıllardır hizmet veren firmamız sizlerin memnuniyetini kazanmak için çalışmalarını her zaman devam ettirecektir. Su kaçaklarının nedenleri ve su kaçakları için işlem yapan uzman personellerimiz yapmış oldukları işlemler nelerdir ?

Su kaçaklarının oluşumuna baktığımız zaman temiz su tesisatınızın zamanla eskimesi ve ya boruların kalitesine bağlı olarak zamanla aşındırma oluşturması su kaçaklarına davetiye çıkartarak hızlı bir şekilde oluşmasına neden olur. Su kaçakları oluştuğu zaman bunu tespit etmek oldukça zordur.

İlk başta gözlenebilen sorunlar kısa sürede çözülebilirken gizli kaçak adını verdiğimiz su kaçakları oldukça zor bulanabilmektedir. Alt katta bulunan kişilerin evinde ya da bodrum katlarında bu kaçaklar duvarlarda dökülmeler oluşturur. Sararma nemlenme gibi sorunlar hızla duvarları kaplarken evlerde büyük hasar oluşturur.

Eğer evinizin altında bir kat falan yoksa bu sefer doğrudan temele ulaşarak evinizin dayanıklılığını tehdit eder. Bunların dışında su kaçakları evinize gelen yüksek su faturaları ile de kendini göstererek sizleri zor durumda bırakabilir. Evinize her geçen gün daha fazla gelen su faturaları maddi anlamda büyük kayıplar yaşamanıza neden olur. Eğer sayaçlarınızda herhangi bir sorun yoksa mutlaka su kaçakları sızıntıları sisteminizde oluşmuş demektir.

Beşiktaş su kaçağı bulma şubemizin dalında uzman olan personelleri de su kaçaklarını bulmak için önce elektromanyetik su tesisat ve boru bulma cihazını kullanır.

Bu teknolojik cihaz ile su tesisat boruları tespit edildikten sonra sese duyarlı olan akustik ses dinleme cihazı kullanılır ve su kaçakları sırasında meydana gelen su sesleri baz alınarak su kaçaklarının ana kaynağı bulunur. Bu şekilde kaçaklar tespit edildikten sonra Beşiktaş su kaçağı tespiti şubemizin uzman personelleri tarafından gerekli işlemler yapılarak kaçaklar önlenir ve sizlere sorun olan faktörler ortadan kaldırılmış olunur.

Benzer Yazılar

Yorumlar (1)

  • Serdar Kabak

    17/05/2017,16:40

    Beşiktaş ilçesinde bulunan dairenin alt kata su kaçırma sorunu sebebiyle bu mesajı bırakmaktayım. Mutfak gider borularında bir kaçak olduğunu düşünüyoruz, sorunu tespit etmek için su kaçağı tespit cihazı ile kontrol edilmesini rica ederiz.Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X