Beykoz Su Kaçak Tespiti

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (içerik puanlanmamış)

Su tesisat sistemlerinde kimi zaman arızalanmalar meydana gelmektedir. Bu arızalanmalardan dolayı da su tesisat sistemlerinin boruları zarar görmekte ve zarar görülen boru sistemleri kaçaklarla neden olmaktadır.

Su kaçaklarının oluşması durumunda evlerde veya iş yerlerinde sorunlar ortaya çıkmakta, ortaya çıkan bu sorunların çözüme kavuşturulmaması veya su kaçaklarının giderilmemesi durumlarında ise oralarda yaşayan kişilere büyük zararlar vermektedir. Bu yüzden evlerinizin su tesisat sistemlerinde meydana gelen su kaçaklarını tespit etmek ve bu kaçakların onarımını sağlamak için dalında uzman olan personellerden yardım almak gereklidir.
Kurumsal firmamız sizlere daha iyi hizmet sunmak ve oluşan sorunlarınızı kısa süre zarfında bitirmek için Anadolu ve Avrupa’da farklı şubeler açmaktadır. Bu şubelerden biri de  Beykoz su kaçağı şubemizdir. Kurumsal firmamızın dalında uzman personellerinin çalıştığı bu şubede de sizlere en kaliteli ve en iyi hizmetleri sunmaktayız. Bu şekilde sorunlarınızı hem kısa süre zarfında bitirir hem de sizlere daha yakın olmaktayız.

Beykoz su kaçağı şubemizin dalında uzman eğitimli olan personelleri su kaçakları sırasında meydana gelen sorunları ortadan kaldırmak ve bu sorunlara çözümler üretmek için üstün modern teknolojik aletler kullanmaktadır. Bu teknolojik aletler kurumsal firmamız tarafından Avrupa’dan özel olarak ithal edilmiştir ve kullanılan bu teknolojik aletleri sorunsuz bir şekilde yönetebilmek için uzman personellerimiz özel eğitimler almaktadır.

Beykoz su kaçağı bulma şubemizin dalında uzman olan personelleri su kaçaklarının yerini tespit etmek için akustik ses dinleme ve elektromanyetik su kaçağı bulma robotlarını kullanır. Bunun yanında da su tesisat borularının tam olarak hangi noktalardan geçtiğini belirlemek için de teknolojik aletler kullanılır. Bu teknolojik aletlerden biri de elektromanyetik su tesisat ve boru bulma cihazıdır.

Beykoz su kaçağı bulma şubemizin dalında uzman olan personelleri bu teknolojik alet yardımı ile duvarları veya fayansları kırmadan su tesisat borularının yerini tespit eder. Daha sonra da akustik ses dinleme cihazı ve elektromanyetik su kaçağı bulma cihazını kullanarak su kaçaklarının yerini tespit eder ve bu şekilde kaçaklar onarılır.

Benzer Yazılar

Yorumlar (1)

  • Nejdet Ahmet Özülkü

    17/05/2017,16:38

    Beykoz villalarında kaçak su sorunu durumu bulunuyor, alt kata su sızıntısı var, tuvalet ve banyodan sızdırdığını düşünüyoruz, beykoz su kaçağı tespiti yazarak size ulaştık, bizlere bir servis ekibi göndermenizi rica ediyoruz.Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X