Çekmeköy Su Kaçağı Tespiti

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (içerik puanlanmamış)

Evlerde, iş yerlerinde veya konutlarda su kaçakları meydana gelebilir. Bu kaçaklar su tesisat borularında meydana gelmiş olan arızalanmalardan dolayı ortaya çıkar. Arızalanmalar ise su tesisat borularının kurulumu yapılırken yapılan yanlış işlemlerden kaynaklı olarak ve su tesisat borularının zamanla eskimesinden kaynaklı olarak çatlakların çıkması ile oluşur.

Bu ve bunun gibi arızalanmalar yüzünden su kaçağı sorunu ortaya çıkar ve bu su kaçakları su tesisat borularının duvarların içinden veya fayansların altından geçmesinden dolayı tespit edilemez. Su kaçaklarını tespit etmek için eski yöntemler ile duvarları veya fayansları kırarak tesisat borularına ulaşmak belli bir yöntemdir.

Ancak bu yöntem fazladan maddi zararın ortaya çıkmasına sebep olur. Bu yüzden su kaçaklarını tespit etmek için dalında uzman olan ve üstün modern teknolojik aletler kullanan personellerden yardım alarak tespit etmelisiniz.

Çekmeköy su kaçağı tespit firmamız su kaçakları alanında uzman olan personellerimiz su kaçaklarının yerini tespit etmek ve bu kaçakları onarmak için kurumsal firmamızın altyapısında bulunan teknolojik aletlerden yararlanır. Bu teknolojik aletler firmamız tarafından Avrupa’dan özel olarak ithal edilmiştir ve ithal edildikten sonra firmamızın bünyesi altında çalışmakta olan her personele sorunsuz bir şekilde kullanımı için özel olarak eğitimler verilmiştir.

Çekmeköy su kaçağı şubemizin dalında uzman olan personelleri evlerinize su kaçaklarını onarmak için geldiklerinde bu teknolojik aletleri yanlarında getirir ve işlemlerini bu teknolojik aletleri kullanarak sırayla yaparlar. Uzman personellerimizin kullanmakta olduğu teknolojik aletlerden elektromanyetik su tesisat ve boru bulma cihazı su kaçaklarına neden olan su tesisat borularını tespit etmeye yarar. Akustik ses dinleme cihazı ve termal görüntü alma cihazları da duvarları veya fayansları kırmadan su kaçağının ana kaynağını bulmamıza yardım eden teknolojik aletlerdendir.

Çekmeköy su kaçağı su kaçağı şubemizin uzman personellerinin kullanmış olduğu bu teknolojik aletlerin yardımı sayesinde evlerinizin duvarlarına, fayanslarına ve su tesisat borularına zarar gelmesi engellenir ve bu şekilde sizleri maddi sıkıntılara sokacak etkenlerin ortaya çıkmasına da engel olur. Ayrıca iş bitiminde uzman personellerimiz sizlere yapılan işlemlerde garanti kapsamına giren yerlerin garanti belgesini de takdim etmektedir.

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X