Çekmeköy Su Tesisatçısı

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (içerik puanlanmamış)

Evlerimizde bilindiği üzere en çok şikâyet edilen durumlardan bir tanesi de tesisatlardaki ufak ya da büyük çaptaki sorunlarımızdır. Maalesef tesisat problemleri duvar içerisinde olduğu üzere çözümü oldukça zor olmaktadır. Eski zamanlarda tesisat içerisindeki sıkıntıların tam olarak yeri tespit edilebilmek amacıyla bütün duvarlar kırılmaktaydı.

Bu kırılan duvarlar arkasındaki tesisat hatlarındaki problemler gözlenmekteydi. Bu durum tabi ki ev sakinlerinin hiçte hoşuna gitmiyordu. Çünkü tesisat problemlerini çözebilmek amacıyla kırılan duvarla daha fazla maliyete sebep olmakta ve daha fazla temizlik uğraşını ortaya çıkarmaktaydı.

Fakat artık bu durumlar oldukça basit bir hale gelmiş durumdadır. Bizler tufan tesisat olarak çekmeköy su tesisatçısı olarak hizmetlerimizi başlatmış durumdayız.

Bizler su kaçağı ve su sızıntısı hakkında sizlere bilgi vermek amacıyla bu makalemizi oluşturduk. Bununla birlikte su kaçağı hakkında sizlere ne gibi hizmetler vermekteyiz bunlardan da bahsetmiş olacağız.

Su kaçağı zamanında önlenmezse ne gibi sorunlarla karşı karşıya kalırız?

  • Maalesef su kaçağı zamanında önlenmez ise bir takım sıkıntılarla karşı karşıya kalıyoruz. Bunlar ise duvardaki aşırı nemlenmenin sebep olacağı dökülme ve kokular, apartmanda yaşıyor iseniz sizden olmuş olan su kaçağının diğer komşularınızın duvarlarında su lekeleri ve daha başka sıkıntılar yaratmaktadır.
  • Su kaçağı zamanında tamir edilmez ise daha fazla birçok sorunla karşılaşmanız kaçınılmaz olacaktır.

Peki, firmamız su kaçağı ve su sızıntısı hakkında sizlere ne gibi hizmetlerde bulunuyor birazda onlardan bahsedelim. Hizmetlerimiz;

  • Eski zamanlarda su sızıntısı bulma işlemleri maalesef çok zahmet verici işlemlerden geçmekteydi. O kadar duvarın kırılması dökülmesi öyle kolay bir işlem değildir.
  • Firmamız sizlere tesisat problemleri hakkında çözümler sunarken, su kaçağı tespiti konusunda oldukça titiz ve deneyimli davranmaktadır.
  • Otomatik makinelerimiz aracılığı ile duvarlarda dinleme yaparak tam olarak sızıntının nerede olduğunu hiçbir kırma dökme işlemli yapmadan gerçekleştirmekteyiz.
  • Sizlere bu dinleme sonunda tespit ettiğimiz su kaçağının nereden olduğu hakkında bilgiler vermekteyiz. Eğer sizde o gün içerisinde uygun görüyorsanız kaçak olan yerde minimal kırmalar yaparak tesisata ulaşmak halinde su sızıntılarını tamir ederek gidermekteyiz.

Bizler Tufan Tesisat olarak sizlere şu hizmetleri de vermekteyiz;

  • Evlerinizde ya da işyerlerinizde gerçekleşen tuvalet tıkanıklığı
  • Sizlerin en büyük problemlerinden olan lavabo açma sorunları
  • Ve daha başka tesisat problemlerinizde firmamız sizlere en kaliteli hizmetleri vermek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Bizler yıllardır Çekmeköy su tesisatçısı olarak hizmet vermekteyiz. Sizlerde bizim gibi bu işe yıllarını vermiş firmalarla anlaşarak tesisat problemlerinizi daha kolay ve sıkıntısız bir şekilde çözebilirsiniz. Bizler İstanbul’da birçok yerde su tesisatçısı olarak görev yapmaktayız. Bizlere sorununuzu bildirmeniz halinde sizlere en yakın merkezimizden kendi araç ve ekipmanlarımızla ulaşarak sorunlarınızı kısa zamanlarda çözerek sizlerin mağduriyetlerini gidermek için çalışmaktayız. Daha detaylı bilgiler için bizleri arayabilirsiniz.

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X