Cihazla Kaçak Su Tespiti

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (içerik puanlanmamış)

Evlerinizin veya iş yerlerinizin su tesisat sistemlerinde meydana gelen kaçakları tespit etmek adına Tufan TESİSAT kurumsal firmamızın uzman ekipleri olarak modern teknolojik aletler kullanmaktayız. Bu teknolojik aletler kurumsal firmamız tarafından Avrupa’dan özel olarak ithal edilmiştir.

İthal edilmiş olunan bu teknolojik aletleri sorunsuz ve düzgün bir şekilde kullanmak adına da kurumsal firmamızın bünyesi altında çalışmakta olan personellerimiz eğitimler görmektedir. Aldıkları uzman eğitimler ve kullanmış oldukları modern teknolojik aletler sayesinde cihazla su kaçağı tespitini sorunsuz ve kısa süre zarfında yaparak sizleri çözülmez sorunlardan kurtarmaktayız.

Tufan tesisat firmamız İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine aynı gün hizmet veren lider tesisat firmasıdır. Firmamız kaçak su tespiti için aynı fiyata tüm ilçelere hizmet verir. Firmamızı arayarak aynı gün içinde servis hizmeti alabilirsiniz.

Bilgisayar ve Kameralı Cihazlarla Su Kaçağı Bulma

Cihazla su kaçağı tespiti için kurumsal firmamızın uzman ekipleri elektromanyetik su tesisat ve boru bulma, elektromanyetik su kaçağı bulma, akustik ses dinleme ve termal görüntü alma cihazlarını kullanır. Bu teknolojik cihazların her biri ayrı bir işlev görmekte ve gördükleri işlevler sayesinde su kaçağı tespitini kolay hale getirmektedir.

Noktasal Kaçak Tespit

Uzman ekiplerimiz cihazla su kaçağı tespiti için öncelikle elektromanyetik su tesisat ve boru bulma cihazını kullanır. Bu teknolojik cihaz sayesinde uzman ekiplerimizin ulaşamadığı ve çıplak gözle göremediği su tesisat borularının yerini duvarları veya fayansları kırmadan tespit eder.

Cihazla kaçak su tespiti işleminden sonra uzman ekiplerimiz ısıya ve sese duyarlı olan termal görüntü alma ve akustik ses dinleme cihazlarını kullanarak duvarların dışından veya fayansların üstünden kaçakların tespitini yapmaya çalışır. Kullanılan bu teknolojik aletlerin bilgisayarlı sistemleri sayesinde su kaçaklarının ana kaynağı tespit edilir ve kaçağın olduğu bölgelerden bir kaç fayanslık bölgeyi yerinden çıkarır veya duvardan ufak delikler açarak su tesisatı kaçaklarını onarır.

Cihazla su sızıntısı bulma firmamızın uzman ekipleri yapmış oldukları bu işlemler sayesinde eski usul yöntemler ile yapılmakta olunan parçalanma veya kırma işlemi gerçekleştirilmez ve böylelikle cihazla su kaçağı tespiti yapılarak sizlere maddi ve manevi sorun olacak faktörlerden kurtarır.

Cihazla su kaçağı tespiti işlemleri bittikten sonra uzman ekiplerimiz yaptıkları işlemleri anlatan iş sözleşmesi ve garanti kapsamına giren yerlerin garanti belgesini de sizlere takdim eder. Yapılan işlemler kurumsal firmamız tarafından fiyatlandırılır ve fiyatlandırılma işlemin boyutuna göre ele alınarak sizlere sunulur ve cihazla su kaçağı tespiti işlemleri son bulur.

Kırmadan Noktasal Su Kaçaklarını Nasıl Buluruz

Benzer sorunlar : cihazla su tesisat firması, cihazla su kaçağı tespiti, cihazla su sızıntısı tespiti, cihazla kaçak su tespiti yapan firmalar, kaçak su tespit firmaları, cihazlı su tesisatçısı

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X