Tesisatın Kalbini dinliyoruz!
Duvar Veya Zeminde Su Kaçağının Bulunması

Birçok ev ve işyerlerinde su kaçaklarının olup olmadığını anlamak için kırma metotları kullanılırken şimdilerde ise teknolojik cihazlarla tespit edilip onarılması mümkündür. Döşemelerin altından gelen su sızıntıları, yer ve duvarlarda çatlak oluşumları  durumlarının belirtileridir. Bazen gözlemle fark edemediğimiz ancak faturalarımıza yansıyan fazla tüketim miktarları bu sorunu ortaya çıkarmamıza yardımcı olacaktır. Halılardaki küf ve rutubette zeminde bir su kaçağının olduğunu gösterir. Birçok iş yerlerinde ve evlerimizde herhangi bir kırılma ve inşaat işleri oluşmadan su kaçağı tespitleri yapılabiliyor. Gelişen teknoloji sayesinde üretilen su kaçağı bulma cihazları sayesinde kolaylıkla bulunan kaçaklar uzman personellerimiz ile onarılıyor. Evlerde meydana gelen su kaçakları birçok bayanın canını sıkmaktadır. Evlerinin tamirattan geçeceğini düşünen ve başlarına bir sürü tadilat işleri birçok masraf ile birlikte geleceğini sanan bayanlar teknolojinin imkânlarından haberdar olmamışlar demektir.

Sektörde en iyi olarak bilinen Tufan Tesisat her türlü su kaçaklarının bulunması ve onarımını sizler adına kalite ve güvenceli hizmet anlayışıyla yapmaya hazırlanmış lider bir firmadır. Modern ve teknolojik donanımları sayesinde herhangi bir kırma dökme işlemi gerçekleştirmeden cihazlarla bulacağı kaçakları yine aynı kolaylıkla onarımını sağlamaktadır. Bizleri arayarak duvar veya zeminde su kaçağının bulunması adına yaptığınız servis kaydının ardından aynı gün içerisinde ev ya da işyerlerine, kaçağın bulunduğu yere gelerek öncelik olarak şikâyetlerinizi alıyor ve ona göre gerekli su kaçağı tespitini noktasal olarak gerçekleştiriyoruz. Kaçaklarınızı onardıktan sonra servise gelen teknisyenlerimizin vereceği servis formunu muhafaza ederek 2 yıl içerisinde tekrarlanan herhangi bir sorunda artıdan bir masraf ödemeden aynı hizmetimizden yararlanacaksınız. Su kaçağı günümüzde meydana gelen büyük bir sorun haline gelmiş ve en ufak bir ihmale getirilmemesi gerekmektedir. Bazen su kaçakları kendini fazla belli etmeyebilir, hiç ummadığımız bir anda ortaya çıkarlar. Ortaya çıktığı zaman biraz gecikmiş olduğu için hemen bizlere yani en yakın güvenilir bir tesisat firmasından yardım almak gerekmektedir. Eskiden çalışan tesisatçılar ufak bir sızıntı dahi olsa duvarı birden yıkar ancak öyle su kaçağını bulabilirlerdi. Simdi ise su kaçağı bulma yöntemleri günden güne artmış olup, hiçbir yıkıma gerek kalmadan yapılabilmektedir. Bilgisayar sistemli aletler sayesinde kaçak olan yerlerin net belirlenmesi ve ondan sonra gerekli onarımların gerçekleşmesi zamandan da tasarruf sağlayacaktır.

Duvar ya da zemin içinde yeri belirlenen su kaçak yerlerini borunun içine akıtılan özel kimyasallar ile tıkayabilir bir daha aynı yerden kaçak olmayacağından emin olabilirsiniz. İşte bu onarım aşamasında kolaylıkla kaçağı tamir eden kimyasallar sayesinde bu durum korkulacak bir durum olmaktan çıkmıştır. Kullanılan kimyasalların su tesisatına herhangi bir zararı dokunmayacaktır. Sizler de büyük bir sorun olarak gördüğünüz duvar veya zeminde su kaçağının bulunması  durumunu bir sorun olarak görmeyerek, kısa sürede onarımını kaliteli tesisat sistemleriyle sağlayabilirsiniz.Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X