Tesisatın Kalbini dinliyoruz!
En İyi Petek Temizliği İşlemleri Nasıl Yapılır

Isınmak için tercih edilen kombi ve petek sistemleri zaman içinde kullanılmaktan ya da sadece beklemekten dolayı bile fazlası ile kirlenebilir. Mikroplar da bu tarz yerlerde yaşamayı sevdikleri için evin içinde sağlık açısından kötü durumlar oluşur. Gerek çocuklu aileler, gerek yaşlılar bu mikropları kısa süre içinde nüfuz ederek hastalanırlar.

İşte tüm bu sağlık sorunları insanları ölüme ya da çok ciddi sıkıntılara kadar götürebilir. Sıkıntıyı gidermek için ise petek bakımları, sistem temizlikleri ve diğer işlerin zamanında ve düzgün yapılması şarttır. Bu noktada eğitimli ve donanımlı ekiplerce sürdürülmesi gereken petek temizliği işlemleri için firmamız bünyesindeki elemanlarımız işinin ehli olarak kendilerini gösterirler.

Güvenilir ekipler ve farklı bir anlayış ile sorumluluk üstlenen temizlik ekiplerimiz sayesinde evinizde ve hiçbir peteğiniz üzerinde mikrop barınamayacaktır. Çünkü işinin ehli ve eğitimli elemanlarımız tarafından en güncel teknikler uygulanmakta, en az 3 ayda 1 defa yapılması gereken petek temizliği işlemleri uygun sıklıklarda tekrarlanmaktadır. Bu şekilde hem evin içini, hem de bu ortamda yaşayan insanlar sağlıklı şartlara kavuşacaklardır. Hastalıklara davetiye çıkarmayan, sistemin de ömrünü ve performansını uzatan bu temizlik ve bakım işlemleri ile insanlar fazlasıyla yarar sağlarlar. Dileyen herkes petek temizliği konusunda deneyimli ve bilgili temizlik ekiplerimize güvenerek bizleri gönül rahatlığı ile tercih edebilir.Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X