Esenyurt Su Tesisatçısı

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (içerik puanlanmamış)

Evlerimizdeki tesisat problemleri bizlerin her zaman korkulu rüyaları olmuştur. Çünkü bir evde su kaçağı gibi tesisat problemi varsa bu iş gerçekten çok zaman alıcı ve uğraştırıcı bir işlemdir. Tesisatlardaki su sızıntısı bulma işlemleri oldukça zorlu bir görev olarak tanımlanabilir. Çünkü duvar içerisindeki gömülü olan tesisatı gözle göremeyiz ve kırmadan sızıntının tam nerede olduğu hakkında bir fikir üretemeyiz.

Maalesef bireysel olarak su sızıntısı bulma işlemini gerçekleştirebilmek için tesisatın bulunduğu duvarları su kaçağı nın tam nerede olduğunu bulana kadar kırmak zorunda kalacağız. Bu kırma ve dökme işlemleri bizlere oldukça maliyetli yani masraflı işler olacaktır. Öyle ya da böyle, bir firma ile anlaşmazsanız maalesef duvar kırma işlemleriyle uğraşıp oldukça maliyetli bir iş yapmış olacaksınız.

Peki, sizleri bu maliyetli ve zaman alıcı işlemlerden kurtulabilmek için ne yapabiliriz?

 • Evet, sizler bu masraflı ve zaman alıcı duvar kırma işlemlerinden kurtulabilmek için güvenilir bir su tesisatçısı ile konuşabilirsiniz.
 • Bizler yıllardır su kaçağı tespiti ve tamiri konusunda tecrübe edindik ve bu işlemleri en kısa sürede ve en az maliyetle yapabilmek için uğraştık.
 • Bu işlemleri bizlerle yani tufan tesisat ile konuşarak nasıl yapılacağı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Peki, bizler tufan tesisat olarak sizlere ne gibi hizmetler vermekteyiz?

 • Tufan tesisat olarak sizlere tuvalet tıkanıklığı ve lavabo açma konularında da hizmet vermekteyiz. Bunlarla birlikte daha birçok tesisat problemlerinizi çözebilmek için hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.
 • Yukarıda dediğimiz gibi tuvalet tıkanıklarında, lavabo ve banyo tıkanıklarında, su kaçakları tespit ve tamiratında hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Bize ulaşabilmek için ve su kaçakları hakkında hizmet alabilmek için ne yapmalısınız?

 • Bizlere ulaşabilmek için telefon numaralarımızı kullanabilirsiniz. Site üzerinde iletişim bilgileri ve adreslerimiz yazmaktadır. Eğer ki adresimize gelip bizleri ziyaret etmenize vaktiniz yoksa telefon numaralarımız ile bizlere ulaşabilir ve sorunlarınızı dile getirebilirsiniz.
 • Bizlere ulaşmanız durumunda verdiğiniz adres bilgileri üzerine evlerinize gelerek tesisat problemlerinizi çözmek için çalışmalarımızı başlatıyoruz.
 • Firmamızın uzman ekipleri ile tam ekipmanlarımızla birlikte sizlerin evlerine gelerek dinleme cihazlarımızla sızıntının tam olarak nerde olduğunu tespit ediyoruz.
 • Sızıntının nerede olduğu hakkında sizlere bilgiler vermemizden sonra sizin onayınızla birlikte sızıntının olduğu bölgede ufak kırmalar yaparak sızıntının tam yerine ulaşıyoruz.
 • Ulaştığımız yerin tamiratını yaparak su sızıntısını gidermekteyiz. Bizler Esenyurt su tesisatçısı olarak bu konuda gerekli bilgiyle sahip olarak işlemlerinizi daha kısa zamanda bitirmekteyiz.

Bizlerin yaptığı tamirattan sonra aynı yerden su sızıntısı olursa ne olacak?

 • Evet, siz değerli müşterilerimizi kesinlikle mağdur halde bırakmıyoruz. Eğer ki su sızıntısı bizlerin tamiratını yaptığı bölgede tekrarlanırsa bunun garantisini vermekteyiz. Tekrar bir ücret talep etmeden su sızıntınızı adreslerinize gelerek yanlış olan tamiratı düzeltmekteyiz.
 • Bizim gibi yıllardır tecrübe edinmiş firmalar genellikle bu gibi sıkıntılarla karşılaşmamaktalar. Olası durumlarda ise bunların garantisi olduğu için her hangi bir mağduriyet yaşamamış olmaktasınız.

[vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”14855″ img_size=”full” onclick=”link_image”][/vc_column]

[vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”14854″ img_size=”full” onclick=”link_image”][/vc_column]

[vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”14853″ img_size=”full” onclick=”link_image”][/vc_column]

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X