Fatih Su Tesisatçısı

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (içerik puanlanmamış)

Fatih su tesisatçısı, bilindiği üzere evlerimizde ve işyerlerimizde bizleri en zor duruma düşüren sıkıntılardan bir tanesi de tesisat hakkındaki problemlerdir. Tesisat konusundaki problemler yani su kaçakları gibi sıkıntılardan meydana gelmektedir.

Bu su kaçakları yüzünden birçok kişi birbirleriyle tartışmakta ve kırıcı olmaktadırlar. Neden diyecekseniz, maalesef tesisatlarda su kaçağı olması durumunda sadece tesisat hakkındaki sorunu olan ev etkilenmiyor. Bununla birlikte alt ve diğer yan dairelerde oturan bireylerde bunlardan etkilenmekte ve duvarlarında nemlenme ve dökükler meydana gelmektedir. Maalesef bireyler bu durumlardan haz etmiyor ve aralarında husumetler oluşuyor. Bu yüzden tesisat problemlerindeki sorunları fark eder fark etmez uzman bir firmadan destek alarak bu sorunların acilen önüne geçilmesi gerekmektedir.

Su kaçakları ve tuvalet tıkanıklığı konusunda hizmetlerini neredeyse tüm İstanbul’a ulaştıran Tufan Tesisat olarak sizlere garantili ve hızlı hizmeti getirebilmek için uğraşmaktayız. Bizler Fatih su tesisatçısı olarak hizmetlerimizi kesinlikle kaliteli bir biçimde yapmayı amaç edindik ve bu yönde üstün çalışmalar yaptık. Bizler tufan tesisat olarak sizlere su sızıntısı bulma ve tamiratından başka olarak, tuvalet tıkanıklığı ve lavabo açma, banyo tıkanıklığı gibi konularda da hizmetlerimizi vermekteyiz.

Su sızıntısı bulma konusunda nasıl hizmet veriyoruz?

  • Bizim firmamız üstün teknoloji makineleri kullanan köklü bir firmadır. Diğer firmalar gibi kırma dökme işlemleri yapmadan su sızıntılarını dinleme ve detektör cihazlarıyla kesin olarak kısa zamanda bulmaktayız.
  • Bu işlemler nasıl oluyor diyorsanız, dinleme cihazları ile tesisatın üzerinde olan duvar dinleniyor. Su sızıntısının olduğu yerdeki ufak titreşimleri makinelerimiz algılayarak yerini tam olarak tespit ediyor.
  • Tespit edildikten sonra yer sizlere bildiriliyor ve sızıntının olduğu yerde ufak kırmalar yaparak tamiratı gerçekleştirilip sızıntı gideriliyor.

Tuvalet Tıkanıklığı hizmetlerimiz nasıl gerçekleştirilmektedir?

  • Maalesef tuvalet tıkanıklığı konusu da bireylerin en fazla canını sıkan konulardan birisidir. Maalesef tuvalet tıkanıklığı hele ki yaz aylarında evlerde oluşan kötü koku ve tuvalet kullanımının kısıtlanması durumunda bireyleri bir hayli zor duruma düşmektedir.
  • Bizler tufan tesisat olarak tuvalet tıkanıklığı konusunda uzmanlaştık ve tıkanıklığın tam olarak nerede olduğunu görüntüleme cihazlarıyla tespit etmekteyiz. Görüntüleme cihazları sayesinde tıkanıklığın yeri ve nedeni tam olarak tespit edildikten sonra makinelerimiz aracılığı ile basınçlı su ile tıkanıklığı açmaktayız. Bu şekilde açılmayan tıkanıklıklarda ise kimyasallar kullanarak içerisindeki tortu ve çamurlaşmayı gidermekteyiz.

Lavabo açma işlemleri de firmamız dâhilinde yapılamaktadır. Lavabo tıkanıklıklarını da kullandığımız özel kimyasallar ile içerisindeki oluşan tortulaşmaları çözerek işlemleri gerçekleştirmekteyiz.

Bunlarla birlikte daha birçok tesisat hakkındaki problemlerinize çözüm getirecek olan tufan tesisat İstanbul’da hemen hemen her yerde hizmet vermekteyiz. Bizler hizmetlerimizle tanındık ve bu hizmetlerin garantili olması kesinlikle bir ayrıcalığımızdır. Çünkü bizlerden kaynaklanan sıkıntılarda ise sizlere garanti vermekte ve mağduriyetinizi kesinlikle gidermekteyiz. Daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için su tesisatçısı olarak bizlere ulaşabilirsiniz.

[vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”14855″ img_size=”full” onclick=”link_image”][/vc_column]

[vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”14854″ img_size=”full” onclick=”link_image”][/vc_column]

[vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”14853″ img_size=”full” onclick=”link_image”][/vc_column]

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X