Tesisatın Kalbini dinliyoruz!
Gider Tıkanıklığı Açma

Pis su giderleri pek çok nedene dayalı olarak tıkanıklık gösterebilir. Bu nedenlerin başında yapının inşaat döneminde borular için kalan harç, çakıl gibi maddelerin olması gelmektedir. Bununla beraber konut sakinlerinin gider içine peçete, saç gibi cisimleri atması ve ev hanımlarının en sık yaptığı hatalardan biri ise temizlik kovasının içinde bezi unutması ve kovadaki suyu klozete boşaltması gibi birçok dikkatsizlik içeren durumlar giderde tıkanıklığa yol açabilir. Ne şekilde oluşursa oluşsun bu problem ihmal edilmemeli ve fark edildiği anda gider tıkanıklığı açma işlemine tabi tutulmalıdır. Diğer türlü giderdeki tıkanıklık büyür ve dışarı taşacak boyuta gelir ki, bu durum hiç kimsenin karşılaşmak istemediği bir süreç olacağından emin olabilirsiniz. Günümüzdeki uzman firmalar sizlerin su tesisatı üzerine yaşadığınız her arızada yeni yöntem cihaz teknolojisiyle kısa süre içinde arızaları ortadan kaldırmaktadır. Bu nedenle seçiminizi bu yönde kullanırsanız sizler açısından her anlamda kazanç olacaktır.

Gider tıkanıklığı ya da herhangi bir tesisat arızasında 1.sınıf cihazlarla sizlere en iyi hizmeti sağlayan Tufan Tesisat firmasıyla henüz tanışmadıysanız, zaman geçmeden firmanın geçmişini ve referanslarını incelmenizi tavsiye ederiz. 20 yılı aşkın süredir sizler için durmadan çalışan firma, bünyesindeki personelleri titizlikle seçmekte ve her biri üstün becerilere sahip kişilerden oluşturulmaktadır. Yapılmasını istediğiniz tıkalı gider açma işleminiz için kameralı sistemden faydalanan bu firmanın personelleri, gider içindeki incelemeleri sonucunda nasıl bir çalışma yapacaklarına karar verirler. Şöyle ki, kameralı cihaz giderin içine gönderilir ve giderdeki tıkanıklık bire bir görülür. Kamera dışarı çekilip, cihazın ucundan çıkarılır ve farklı bir aparat takılarak, giderdeki yabancı maddeler parçalanır ve giderin yolu açılır. Bu aşamaya kadar yapılan işlemde amatör firmaların yaptığı kırma tekniğiyle değil sadece cihazla birlikte uygulama yapıldığını sizlere kısaca anlatmış bulunuyoruz. Açılan gider birde yıkama işleminden geçirilir ve kalan atıklardan da arınması sağlanır.

Ayrıca gideri oluşturan pimaş boruları, özellikle kalitesiz malzemeden döşenmişse çok daha kolay tıkanıklıktan ötürü zedelenir ve gördüğü baskıdan dolayı kırılma gibi durumları oluşturabilir. Dolayısıyla Sizlere verilen gider tıkanıklığı açma hizmeti sonrasında, uzman personel yapınızdan ayrılmadan önce gideri tekrardan kamerayla kontrol edecektir. Çünkü olası su sızıntılarına karşı önlem alınmalı ve gerekirse boru hasar gördüğü noktadan değiştirilmelidir. Aksi halde çok kısa bir süre sonra su kaçağına neden olacak hasardan dolayı çeşitli şekilde karşılaşacağınız yeni bir arızanız olacaktır. Sizlere üstün kalitede hizmet sağlayacak olan Tufan Tesisat personelleri, güler yüzleriyle beraber disiplinli çalışma sistemleri sayesinde konutunuzda veya iş yerinizde görülen her çeşit arızada yanınızda yer alacak ve sizi sıkıntılarınızdan kısa süre içinde sorunsuzca kurtaracaktır. Gerek tıkalı boru açma işlemi olsun gerekse su kaçağı gibi farklı bir arıza olsun hiç fark etmeksizin her arızada yeterli deneyime sahip olan firma tarafından bir kere hizmet aldığınızda bir daha başka firmayla çalışmayacağınıza emin olabilirsiniz.Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X