Güngören Su Kaçağı Bulma

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (içerik puanlanmamış)

Su kaçaklarının meydana gelmesinde etkili olan faktörler su tesisat borularının arızalanmasıdır. Çünkü su tesisat boruları suların evlere, iş yerlerine ve konut gibi yerlere ulaşmasına yardımcı olan bir altyapı sistemidir. Burada meydana gelebilecek herhangi bir arıza su kaçaklarına sebep olur.

Fayans seramik ve yerdeki su kaçak sızıntılarını kırmadan dinleme cihazı ile belirleyen tesisat firması

Bu arızalanmaları ele alırsak; su tesisat borularının kurulumu yapılırken ustaların yanlış işlemler yaparak boruları iç içe tutan contaları yamuk takması ve su tesisat borularında sahte ve defolu malların kullanılmasıdır. Bunun yanında su tesisat borularının eskimesi ile borularda çatlakların ortaya çıkması su kaçaklarına neden olur.

Su kaçak bulma ve onarma için Güngören su kaçağı tespit şubemizin dalında uzman olan personellerinin yapmış oldukları işlemler nelerdir ?

Güngören su kaçağı şubemizin dalında uzman olan personelleri sizlere sorun olan su kaçaklarını bulmak için üstün teknolojik aletleri kullanır demiştik. Bu teknolojik aletler su tesisat borularının yerini tespit etmemize yardımcı olan elektromanyetik su tesisat ve boru bulma cihazı ile su tesisat borularındaki su kaçaklarını bulmak için kullandığımız akustik ses dinleme robotudur.

Kullanılan bu teknolojik aletler için Güngören su kaçağı bulma firmamız uzman personelleri özel eğitimler alır. Aldıkları eğitimler ile teknolojik aletleri sorunsuz kullanırlar ve bu sayede evinizin duvar, fayans veya su tesisat borularına zarar gelmesi engellenir.

Kurumsal firmamızın dalında uzman olan personelleri su kaçak bulma için önce elektromanyetik su tesisat ve boru bulma cihazını kullanır ve bu teknolojik alet ile tesisat borularının tam olarak nerelerden geçtiği tespit edilir. Daha sonra sese duyarlı olan akustik ses dinleme cihazı kullanılır ve bu teknolojik cihaz ile su kaçak bulma işlemleri gerçekleştirilir.

Kaçakların ana kaynağı tespit edildikten sonra uzmanlarımız tamir işlemine başlar ve bu şekilde bütün sorunları tamamı ile ortadan kaldırır. Güngören su kaçağı şubemizin dalında uzman olan personelleri yaptıkları işlemlerin sonunda sizlere yapılan işlerde garanti kapsamına giren yerlerin garanti belgesini de takdim etmektedir. Bu şekilde kurumsal firmamızın üstün güvencesini sunmuş olur.

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X