Güngören Su Tesisatçısı

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (içerik puanlanmamış)

Evlerimizde tesisat problemleri oldukça başımızı ağrıtan olaylardan bazılarıdır. Maalesef tesisat problemleri bizleri bir hayli sıkıntılara düşürmekte ve yanlış uygulamalar yapıldığında baya bir masraflı olmaktadır.

betondan çıkan suyun kaçak noktasal yerini makineli belirleyen tesisatçı

Tesisat problemlerinin en başında su kaçakları ve su sızıntıları gelmektedir. Sözünü ettiğimiz su kaçağı duvarlarımızda oldukça zarar vermekte ve zamanla evde oluşturduğu nem sayesinde köktü kokulara sebebiyet vermektedir. Bu konuda sizlere yardımcı olmak üzere bazı firmalar vardır. Çünkü sizler bireysel olarak tesisatta oluşan su kaçağı nı bulmanız biraz zordur. Bulabilmek için tüm duvarları ya da fayansları kırmanız gerekecektir. Bu da sizlere oldukça maliyetli bir işlem olacaktır.

Tesisat problemlerini çözmekte görevli birçok firma bulunmaktadır. Fakat bu firmalar arasında işini iyi yapmayan ya da eski usul işletmeler bulunmaktadır. Eski usul işletmeler maalesef bireysel olarak kırma dökme işlemleri gibi yapmaktadırlar. Yani hiçbir otomatik makineye sahip olmadan tamirat gerçekleştirmektelerdir. Bu da sizleri daha fazla masrafa sokacaktır.

Bizler Tufan tesisat olarak gerekli uzman ekip ve ekipmana sahip durumdayız. Bu konuda yıllarca hizmet vermiş olmakta ve kendimizi oldukça geliştirmiş durumdayız. Dediğimiz gibi su kaçağı konusunda kesinlikle uzman ekip ve ekipman gereklidir. Bizlerde bu ekip ve ekipmana yeterince sahip durumdayız. Su tesisatçısı Güngören ustalarımız en iyi kaliteyi sizlere sunmaktadır.

Peki, bizler su kaçağı konusunda nasıl hizmet vermekteyiz?

 • Su kaçağı konusunda hizmetlerimizi otomatik ve son teknoloji olarak üretilmiş makinelerle gerçekleştirmekteyiz.
 • Önemli olan su sızıntısı bulma problemlerini dinleme cihazlarımız ya da detektörlü cihazlarımızla gerçekleştirmekteyiz.
 • Kullandığımız cihazlarla su sızıntısının tam olarak nerede olduğunu tespit ederek, fazla kırma ve dökme işlemi yapmadan bunları tamamlamaktayız.
 • Tespit edilen noktada minimal kırmalar yaparak tesisatı görmemizi sağlamaktayız. Bunları yaptıktan sonra tesisattaki sızıntıyı gidermek için bazı yöntemler uygulamaktayız. Uyguladığımız yöntemler genellikle sorunu çözmektedir. Fakat olası durumlarda sızıntının tamirattan sonra aynı yerden patlak vermesi durumunda ise firmamız bu konuda sizlere garanti vermekte ve mağduriyetinizi gidermektedir.
 • Bu konuda daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için firmalarımızı ziyaret edebilir ya da Tufan tesisat olarak bizlerin telefon numaralarınız arayabilirsiniz.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz su kaçağı hizmetinden başka olarak tuvalet tıkanıklığı konusunda da üstün bir hizmet kalitemiz vardır. Tuvalet tıkanıklığının yanı sıra lavabo açma konusunda da hizmetlerimiz vardır. Tuvalet tıkanıklıklarında kullandığımız görüntüleme cihazları ile tıkanıklığın tam olarak nerede olduğu ve sebebi tespit edilmektedir. Tespitten sonra uygun yöntemler ve basınçlı su kullanarak tıkanıklığı gidermekteyiz. Basınçlı su ile birlikte içerisindeki tortuların çözülebilmesi için bazı kimyasal maddeler kullanarak ilerdeki olası durumlarda tıkanıklığın olmaması için uğraşmaktayız.

Bizler tufan tesisat olarak sizlere bunlarla birlikte daha başka birçok hizmet vermekteyiz;

 • Su kaçağı tespit
 • Su kaçağı tamiri
 • Tuvalet tıkanıklığı
 • Banyo tıkanıklığı
 • Lavabo tıkanıklığı
 • Ve daha başka tesisat işlemlerinde hizmet vermekte ve sizlere garantinin adresini sunmaktayız.

[vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”14855″ img_size=”full” onclick=”link_image”][/vc_column]

[vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”14854″ img_size=”full” onclick=”link_image”][/vc_column]

[vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”14853″ img_size=”full” onclick=”link_image”][/vc_column]

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X