Halkalı Su Kaçağı Bulma

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (içerik puanlanmamış)

Su kaçakları evlerde oluştukları zaman büyük sorunları da beraberinde getirebilmektedir. Çünkü oluşan kaçaklar yüzünden çevreye yayılan sular duvarları aşındırır ve duvarların zamanla ıslanmasına, rutubetlenmesine, nemlenmesine ve duvar boyalarının akmasına sebep olur.

sıcak suda meydana gelen tesisat kaçaklarında termal kameralı tesisat firması

Bunun yanında su sızıntıları veya su kaçakları bizlerden kaynaklı olunca komşularımızın alt tavanına sızar ve komşularımıza ciddi rahatsızlıklar verir. Bu yüzden sızıntı tespitlerini yapmak için dikkatli olmak gereklidir.

Evlerde oluşan su kaçaklarını çıplak gözle tespit etmek imkansız gibi bir şeydir. Çünkü kaçaklara neden olan sorunlar genellikle su tesisat borularının arızalanmasından dolayı ortaya çıkar ve bu tesisat boruları da evlerin iç yapısından geçirilerek yapılır. Bu da hem tesisat borularını hem de sızıntıları çıplak gözle görmeyi imkansız kılar.

Bu yüzden su kaçak tespitini yapmak için çevrede kaçaklar yüzünden ortaya çıkmış sorunlara bakmak gereklidir. Bu şekilde su sızıntılarının veya su kaçaklarının olup olmadığını anlar ve gerekli destek için dalında uzman olan personellerden yardım alırsınız.

Halkalı su kaçağı bulma şubemizin dalında uzman olan personelleri evlerinizde meydana gelmiş olan su kaçaklarını ortadan kaldırmak ve bu kaçaklar ile bir daha karşılaşmamanız için yardımlarınıza gelir ve işlemler yapar. Uzman personellerimiz işlemlerinde yardımcı olarak kurumsal firmamıza ait olan teknolojik aletleri kullanır.

Bu teknolojik aletler elektromanyetik su tesisat ve boru bulma cihazı, elektromanyetik su kaçağı bulma dedektörü, termal görüntü alma cihazı ile akustik ses dinleme robotlarıdır. Kullanılan bu teknolojik aletlerin yardımı ile su tesisat borularından kaynaklı olarak meydana gelmiş olan su kaçakları veya su sızıntıları tespit edilir ve bu kaçakların onarılması için işlemler yapılır. Peki Halkalı su kaçağı tespiti şubemizin uzman personelleri su kaçaklarını nasıl tespit eder ve kaçakları nasıl onarır ?

Halkalı su kaçağı şubemizin uzman personelleri kaçak bulma işlemleri için önce elektromanyetik su tesisat ve boru bulma cihazını kullanır. Bu teknolojik cihazın kullanılması sizleri maddi zararlardan kurtarır. Çünkü bu teknolojik alet ile su tesisat borularının yeri duvarların veya fayansların dışından tespit edebilmektedir.

Daha sonra akustik ses dinleme ve elektromanyetik su kaçağı bulma robotları kullanılarak meydana gelmiş olan kaçakların yeri belirlenir ve bu kaçaklar uzman personellerimiz tarafından gerekli işlemler yapılarak onarılır. Onarım işlemlerinden sonra uzmanlarımız garanti kapsamına giren yerlerin garanti belgesini de sizlere takdim ederek işlerine son verirler.

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X