Tesisatın Kalbini dinliyoruz!
Havuz Su Eksiltmesi Sorununa Çözüm

Günlük yaşantımız içerisinde de artık yeni inşa edilen bahçelerin modern havuzlarında da en çok görülen problemlerin başında havuz da ki suyun günden güne eksilmeye başlaması geliyor. Lüks havuzlarda bile artık böyle bir sorunlar ile karşı karşıya kalabilmek de son derece mümkün bir hale gelmeye başlıyor.

Özellikle insanlara su kaybı yaşatarak maddi zararlara sebebiyet veren havuzlarda ki bu tür yaşanılan sorunlarında bir an önce giderilmesi gerekmektedir. Eğer ki bu tür vakaları geç fark ederseniz onarım aşamasındaki sorunlar çok büyük olacağından dolayı istenmeyen durumların yaşanmasına da neden olabilecektir. Havuzlarda ki günlük periyot için 1,5 ile 3mm arasında bir su kaybının yaşanması normaldir. Fakat belirtmiş olduğumuz bu tür kaybın daha da üzerine çıkar ise o zaman bireylerinde başına büyük sorunlar açabilecektir. Özellikle havuz su eksiltmesi neden oluyor çoğu insanı belki de en çok düşündüren konuların başında yer almaktadır.

Genelde sıcaklığa bağlı olarak Havuz su eksiltmesi durumları yaşanabilmekte ve havuzda ki su oranı ise günden güne azalmaya da başlamaktadır. Havuzlarınız ister kapalı olsun isterse de açık olsun bu tür sorunlarla karşı karşıya kalabilmeniz de muhtemel bir durum olmaya başlayacaktır. Havuz içerisinde çeşitli nedenlere bağlı olarak da bu gibi su kaçak problemleri ortaya çıkabilmektedir. Havuzunuzun yeniden tadilat aşamasından geçmesi adına elinden gelen tüm hizmeti ortaya koymaya çalışmaktayız.Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X