Hürriyet Su Kaçağı Tespiti

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (içerik puanlanmamış)

Oldukça yoğun bir nüfusa bağlı Bağcılar ilçesinin Hürriyet semti, daha çok eski yapılardan oluşmasından dolayı sürekli olarak arıza bildirimi görülmektedir. Bu arızların ileriye dönük uzun vadede kullanılması için yapılan tadilatların mutlaka uzman eller tarafından yapılması gereklidir. Bu bağlamda Hürriyet su kaçağı tespiti ekibi olarak, sizlerin en zorlu tesisat arızalarınızı dahi üstlenebilecek kapasiteye sahip olduğumuzu hatırlatır ve bu işlemler için gerekli tüm son sitem cihazlara da sahip olduğumuzu bilmenizi isteriz. Bünyemizde bulunan tüm personeller Tufan Tesisat firmamız tarafından tüm eğitimleri aldırılmış ve gereken yetkili belgeleri sahip edindirilmiştir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile her arızanızda bizleri arayabilir ve tesisat arızalarında zarar etmeden tadilat işlemlerinizi hallettirebilirsiniz.

Günümüzde geleneksel yöntemlerle halledilen tesisat sıkıntıları, bireylere son derece zorlu anlar yaşattığı gibi, tadilat bitiminde 1 gün botunca temizlik yapılacak kadar arkada iş bırakılmaktadır. Kişiler cebinden giden paraya mı yansın? Evlerinin harabeye dönerek çıkan temizlik işine mi yansın? Tüm bunları yaşamamanız adına su kaçağı bulma Hürriyet personelimiz sizlerin arıza talebiniz üzerine yanınıza vardığında, gereken tüm ekipmanları da birlikte getirdiği için yapılarda sadece cihazların kullanımı ile tespit işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu cihazlar sıhhi tesisat sektörü için teknoloji mucizesi olmakla birlikte büyük ölçüde tesisat işlemlerini kolaya indirmiş ve maliyeti düşürmüştür. Eskiden beden gücüne dayalı olarak yapılan tespit işlemleri, şimdilerde profesyonel firmalar tarafından cihazla çok kısa sürede yapılmaktadır. Üstelik böyle üstün hizmete karşı Hürriyet su kaçak tespiti ekibi, sizlerin güvenini kazanmak ve kalitesinin göstergesi olarak her tespit ve onarım işlemini garanti kapsamı altında gerçekleştirmektedir.

Bizler Su Kaçağı Hürriyet ekibi olarak, yapılarınızın her tarafında uyguladığımız tadilat işlemlerinde 1.sınıf malzeme kullanımı ile tesisatınız aynı noktadan arıza vermeyecek üstünlükte bir hizmet sağlamaktayız. Küçük ölçüde oluşan su kaçağı arızlarında hazırladığımız kimyasal bir solüsyon ile pimaş borularında kristalize olunmasını ve deliklerin kapanmasını sağlıyoruz. Ancak boyutu büyük arızalarınız için duvar ve yer dekoruna zarar vermeyecek şekilde döşemeleri çıkartıp tesisata giriş yapıp, arızalı borunun tadilatı sonrasında çalışma yapılan alnı eski görüntüsüne kavuşturuyoruz. Başınıza dert olan tesisat sıkıntılarından kurtulmak için, web sitemizden7/24 bize ulaşabilir, her türlü arızanın hayatınızdan çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X