Tesisatın Kalbini dinliyoruz!
Kaçak Su Tespiti Yapıyoruz

Her çeşit yapılarda görülebilen su tesisatı arızalarında öncelikle bilinçli davranmalı ve panik yapmadan doğru tesisat firması seçimi için araştırma yapılmalıdır. Her alanda sayısız firma olduğu gibi sıhhi tesisat sektöründe de çeşitli firmalar bulunmaktadır. Ancak bu firmalar arasından çok azı işinde ehil kişilerle yol almakta ve yaptığı işin arkasında durmaktadır. Yapılarda kaçak su tespiti eskiden kişilerin en korktuğu işlem olduğu gibi şimdilerin çalışma tekniğinde endişe edilecek bir durum söz konusu değildir. Üretilmiş olan modern cihazlar her türlü arızayı bire bir olmak kadıyla tespit edebilme özelliğine sahip olduğundan, kişilerden gelen kaçak su tespiti bildirimleri incelenerek kısa sürede bulunmaktadır. Bu sayede hem hızlı hem de kaliteli hizmet verebilme imkanı doğmuş ve ayrıca bu yöntem sayesinde zorlu çalışma sistemi de son bulmuştur.

Kaçak Su Tespiti Fiyatları

Günümüzde eski tekniği kullanan firmalarda bulunmakta ama firma seçimi sizin inisiyatifinizde olan bir eylem olduğundan bu tip yöntemle çalışan ustalara prim vermediğiniz sürece kendi açınızdan tesisat arızalarında problem yaşamayacağınıza emin olabilirsiniz. Pis su giderlerinde görüntülü kamera sistemiyle çok kısa süre içinde gider içini oluşturan pim aş borularındaki hasar tespit edilmektedir. Dolayısıyla arızalı alanın net olarak görülüyor olması tadilat aşmasında da nasıl bir yol izlenmesi gerektiğini belirlemektedir. Yani bu yeni yöntemler sayesinde kırarak dökerek yapılan işlemler sona ermiş ve oldukça kolay şekilde kaçak su tespiti yapılıyor aşamasına gelinmiştir. Örneğin; sıcak su tesisatındaki bir arıza, sıcağa duyarlı bir termal kamera aracılığıyla anında tespit edilir. Arızanın belirdiği alanda yapılan tarama sonucunda termal kamera ekranında renk ayrımı ile kendini belli eder ve teknisyenin nereye müdahale etmesi gerektiğini noktasal şekilde belirtir. Bu sayede tespit işlemi tamamlanır ve sağlıklı şekilde onarım uygulamasına geçilir. Onarım işlemleri iki şekilde yapılmaktadır. Biri küçük boyuttaki arıza için kimyasal ilaç uygulamasıdır. Diğeri ise ilaç yönteminin kapatamayacağı büyüklükteki kırılma ve delinme gibi arızalarda tesisata küçük bir yer açılarak hasarlı borunun değişme şeklidir.

Ev ya da iş yerlerinde her an kaçak su problemiyle karşılaşmak mümkündür. Bu durum gerek kullanıcıdan gerekse binanın oluşma aşamasından kaynaklanıyor olabilir. Her iki ihtimal içinde yapılması gereken tek şey uzman bir firmadan kaçak su tespiti hizmeti almak olmalıdır. Unutmayınız ki, yapılarınızda görülen tesisat arızaları yapılarınıza zarar verdiği gibi ciddi ölçüde faturalarınızın da yükselmesine neden olmaktadır. Sizlere önerimiz tesisat konularının tümünde uzmanlık kazanmış Tufan Tesisat firmamız ile tanışmanız ve zorlu olarak gördüğünüz her arızanın aslında ne kadar da kolay halledildiğini öğrenmenizdir. Bu doğrultuda bizlere başvurduğunuzda arızalarınız giderildikten sonra faturalarınızdaki düşüşü de görecek ve ne denli kalitede bir hizmet aldığınızı fark edeceksiniz. Bizler kendimize güveniyor ve yaptığımız her işleme karşısında sizlere 2 yıl garanti veriyoruz. Sizlerin de bizlere güvenerek daha fazla mağdur olmamanızı tavsiye ediyoruz.Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X