Tesisatın Kalbini dinliyoruz!
Kalorifer Tesisatı Su Kaçağı

Bilindiği gibi kışa aylarının en büyük sorun teşkil eden problemlerinden biri olan kalorifer tesisatı su kaçağı, konut sakinlerine ısınamamalarından dolayı oldukça sıkıntılı günler geçirtmektedir. Bunun yanı sıra yükselen doğalgaz faturası da ekstra can sıkan bir durumdur. Kışın yoğun şekilde kullanılan kalorifer hattı, birçok noktasından arıza verebilir ve bu arızalar kesinlikle alanında uzman kişiler tarafından müdahale edilirse kalıcı olarak çözüme ulaştırılabilir. Piyasa da tesisat konusuyla ilgilenen sayısız amatör tesisat ustası bulunmakta ve bu ustalar kişilere farklı boyutta maddi ve manevi zarar vermektedir. Şöyle ki, günümüzde teknolojinin oldukça ilerleme kaydetmesi bazı ustalar için herhangi bir değişiklik yapmasını gerektirmemiş ve hala kırma tekniğine dayalı olarak konutlarda tadilat işlemlerini yapmaktadırlar. Buda normal olarak konut sakinlerinin evinde oldukça fazla enkaz yığını oluşturmakta ve ceplerinden de daha çok para çıkmasına neden olmaktadır.

Her insan evi veya iş yeri içinde yaşadığı tesisat arızalarını kaliteli ve uygun fiyata yaptırmak ister. Ancak kaliteyle uygunluğu bir arada yapan çok az firma bulunmaktadır. Bunlardan biri de alanında ün yapmış olan Tufan Tesisat firmasıdır ve oldukça geniş bir çalışma alanı bulunmaktadır. İstanbul’un her köşesine kaliteli hizmeti taşıyan firmamız, Sizleri amatör ustaların mağdur etmesinden kurtarıyor ve son derece profesyonel hizmet karşılığında tadilat işlemelerinizi başarıyla sonuçlandırıyor. Konutlarınızda gelişen kalorifer tesisatı su kaçağı deneyimli ekiplerimiz tarafından teknik cihazların yardımıyla kısa sürede noktasal tespit ile sesiz sakin saptanıyor ve yine profesyonelce bir onarım ile mükemmel bir işçilik doğrultusunda çalışma sonlandırılıyor. Örneğin; kombinin su giriş çıkış vanalarında incecik gözle zor görülen birden fazla delik, küçük olmasına rağmen kombinin fazla enerji tükenmesine neden olur. Buda sürekli devreye giren kombinin faturada yükselişini beraberinde getirir. Bununla beraber kapalı devrede olan çatlama, delik ya da aşınmış boruların bağlantı noktalarının açılması gibi çeşitli durumlar, Kalorifer hattında doğru orantıda su devir daim işini engeller ve ısı yayılımı eşit miktarda oluşmaz.

Kalorifer arızası konularının tamamına hakim personelimiz, sizlerden gelen arıza taleplerinde en yakın servis ağı aynı gün içinde yanınıza ulaşır ve arıza talebiniz doğrultusunda Kalorifer hattında geniş çaplı bir inceleme yapar. Birden fazla olsa da kapalı sistem içinde saptanan minik delikler, özel kimyasal ilaç sayesinde kapatılabilirken, bazı arızalarda tesisata giriş yapılmalı ve arızalı boru kesilerek ek ya da duruma göre tamamen değiştirilmelidir. Ancak bu işlem tesisatın genelinde kırma ile değil, noktasal belirlenen arıza üzerinden küçük bir kırma işlemiyle yapılarak sizlere en az rahatsızlık verilir ve sorununuz çözümlenir. Görülen kalorifer tesisatı su kaçağı boyutu ne olursa olsun uzman personelimiz için bir önem teşkil etmeksizin her boyutta arıza aynı nokta üzerinden yeni bir arıza oluşturmayacağına dair garanti kapsamında onarılır ve konutlarınız sizlere uzun vadeli kullanım hakkıyla teslim edilir.Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X