Tesisatın Kalbini dinliyoruz!
Kanal Açma

Binalar uzun süre aktif kullanıldığında pis su giderleri içinde bir süre sonra kullanıcı ve yapım aşamasındaki hatalardan kaynaklanan tıkanmalar görülmektedir. Yani yapım aşamasında gideri oluşturan borulara doğru açı verilip döşenmediğinde giderde tıkanıklık kaçınılmaz bir durumdur. Aynı şekilde kullanıcılar pis su atık giderine selpak, saç ve sert cisimler attığında, bunlar gider içinde bir süre sonra birikecek ve boruların çapının daralmasına neden olup, giderin tıkanması, taşması gibi sorunları beraberinde getirecektir. Oluşan bu durum Kanal Açma işleminin yapılması gerektiğini gösterdiği gibi bu işlemin tekrarlanmaması ve uzun vadede kullanım hakkı sağlanması için uzman kişiler tarafından ele alınması çok daha sağlıklı sonuçlar doğuracaktır. Her sektörde olduğu gibi sıhhi tesisat sektörü içinde de amatör ve profesyonel olmak kaydıyla çeşitli firmalar bulunmaktadır. Profesyonel firmalar günümüz teknolojisini takip ederek insanlara üstün bir hizmet sağlamayı hedeflerken, amatör firmalar yarım yamalak yaptıkları iş sonucunda üstüne kişilerden gerektiğinden fazla ücret talep edip, maddi manevi ihtiyaç sahiplerini mağdur etmektedirler. Bu doğrultuda alacağınız hizmet sizlerin seçeceğiniz firmayla bağlantılı olacaktır.

Her ev ve işyerinde karşılaşılabilir bir arıza olan Kanal Tıkanıklığı Açma işlemi, usulüne uygun yapılmadığında sizlere daha zorlu bir süreç yaşatacaktır. Çünkü tıkanan gider arızalarının birçoğunda, giderdeki atıklar borulara baskı yapar ve borular genelde bağlantı noktalarından açılma yapar veya çatlama görülür. Amatör tesisatçı kanal açma işlemi sırasında herhangi bir teknik kameralı cihaz kullanmadığından ötürü gider içini net olarak göremez ve dolayısıyla giderde oluşan Su Kaçağı problemini tespit edemez. Hal böyle olunca sizler tıkanıklığı açtırıp rahat edeceğinizi düşünürken, birden zeminden su çıktığını fark edebilirsiniz veya alt komşunuz gelip sizlere tavanımdan su damlıyor gibi bir şikayette bulunup, sizlerin o an sinir sisteminizi alt üst etmesi olası bir durumdur. Bu nedenle tesisat sıkıntıları bilgi, deneyim ve özen gerektiren bir iş olduğu için sizlerin ileri dönemde tekrar aynı problem ve daha fazlasıyla karşılaşmamanız adına işinde ehil bir firmayla irtibata geçmeniz son derece önem teşkil etmektedir. Eğer pis su gideri açma işlemi veya diğer su kaçağı tespit sıkıntılarınız için uzman bir kuruluşa müracaat ederseniz, tarafınıza sunulacak uygulamalardan bazıları aşağıdaki gibi olacaktır.

  • Teknolojinin sektöre sunmuş olduğu akustik dinleme cihazı ve termal kamera gibi üstün cihazlarla birlikte profesyonel kuruluşlar yapılarınızda noktasal arıza tespiti yapar ve bu ölçüde tadilat işlemine geçiş sağlar.
  • Tadilat uygulaması sırasında, yapılarınızda amatör firmaların yapmış olduğu gibi büyük alanlar kırılmaz, net şekilde belirlenen arızalı boru üzerinden tesisata giriş noktası açılır ve boru yenilenerek, eski halini alması sağlanır.
  • Üstün bir teknikle Kanal Açma, su kaçağı tespiti gibi her işleminiz itina ile yapılır ve karşılığında fazlası değil sadece hak edilen iş bedeli alınır.
  • Tarafınıza sunulan hizmetin kalitesinin ispatı olarak, yapılan her işleme 2 yıl boyunca garanti verilir ve olası arıza durumunda sizlerden ücret alınmadan arızanız giderilir.
  • Profesyonel hizmet politikasına sahip firmalar, bünyelerinde bulunan tüm personellerin gerekli eğitimlerini aldırılmış ve sertifikaları mevcut durumda olduğu gibi aynı zamanda müşterilere karşı son derece güler yüz kapsamında hizmet vermektedirler. Bu sayede hizmet alan taraf endişe ettiği her ayrıntı hakkında bilgi sahibi olmak adına aklına takılanları sorabilmekte ve ayrıntılı şekilde sorularına yanıt alabilmektedir.

Böylesine sistemli bir hizmetten faydalanmak isterseniz, o halde sizlerin Tufan Tesisat firmamızı tercih etmenizi tavsiye ederiz. 20 yılı aşkın bir süredir tesisat sektöründe hizmet veren kuruluş, kazanmış olduğu sayısız referans ile teknolojinin her yeniliğini bünyesine katarak sizlere daha iyi bir hizmet vermek adına hızlı çalışmalarına devam etmektedir. İstanbul genelinde bulunan gezici servis ağı sayesinde, sizlerin arıza talebinde bulunduğunuz gün içinde müşteri temsilcilerimiz tarafınıza en yakın servis aracını yönlendirir ve tıkanmış olan giderinizde kanalizasyon açma sorununuzun kısa sürede çözülmesini sağlar. Bunun yanı sıra konutlarda tıkanıklık sıkça görüldüğü gibi su kaçakları da aynı oranda görülmektedir. Pis su giderleriniz kameralı cihazlarla kontrol edilir ve olası su kaçağı sıkıntısı anında tespit edilir. Ayrıca temiz su giderlerinde kullanılan akustik dinleme cihazı da yine noktasal arıza tespiti imkanını bizlere vermektedir. Dolayısıyla ev ve iş yerlerinizin kırılıp dökülmesini istemiyorsanız, web sitemiz aracılığıyla kaliteli hizmetin tek adresi firmamızı ziyaret edebilirsiniz.Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X