Tesisatın Kalbini dinliyoruz!
Kanal Tıkanıklığı Açma

Eski dönemlerin en zorlu çalışmalarından biri olan kanal tıkanıklığı açma uygulaması, günümüzde kullanılan modern cihazların sayesinde oldukça kolay halledilebilir bir arıza olmuştur. Ancak şimdiki zamanda hala eski kırma tekniğini kullanan bazı tesisat ustaları, insanlara önceden olduğu gibi zorlu zamanlar yaşatmakta ve bunun üstüne birde yaptıkları gereksiz kırma işlemiyle fazladan maliyet çıkartmaktadırlar. Oysaki, teknolojisinin sıhhi tesisat sektörüne kazandırmış olduğu akustik dinleme cihazı, görüntülü kamera sistemi gibi cihazların yardımıyla, bugün yapılarda kırmadan her türlü arızanın tespiti yapmak mümkün ve hangi noktaya tadilat uygulaması yapılacağı net şekilde belirlenmektedir. Bu aşamada sizlerin yapması gereken, mahalle tesisatçılarıyla değil, uzman bir firmayla iletişim kurmak ve gider tıkanıklığı açma ya da herhangi bir arızanızı garantili şekilde yaptırmak olmalıdır.

Bu gibi durumlarda İstanbul’un her bölgesine hakim Tufan Tesisat firması, sizler için en verim alacağınız bir kuruluş olacağından hiç şüpheniz olmasın. Firma içinde bulunan her tesisat personeli, alanıyla ilgili gereken tüm eğitimlerden geçmiş ve belli bir deneyim kazandıktan sonra sizlerin arızalarını üstlenmek için karşınıza çıkmaya hak kazanmıştır. Dolayısıyla her arızanızda üstün bir hizmet alacağınıza ve güler yüz politikasına uyum gösteren personellerle muhatap olacağınızı bilmelisiniz. Tufan Tesisat firmasına kanal tıkanıklığı açma konusunda müracaat ettiğinizde tarafınıza aynı gün servis ekibi yönlendirilecektir. Uzman Tesisatçılar pis su giderinizin içini kamera sistemiyle görüntüleyip, arızanın boyutunu belirleyecek ve ardından cihaz ucuna takılan bir aparat sayesinde giderde bulunan atıklar parçalanarak giderin açılması sağlanacaktır. Sonrasında gidere verilen basınçlı su, tüm yabancı cisimlerden gidere temizleyerek uzun vadede kullanım hakkı verilecektir. Ancak oluşan gider tıkanıklıkları, gider borularına baskı yapar ve su sızmalarına neden oluşan çatlaklar oluşturur. Bu nedenle açma işlemi tam anlamıyla bittikten sonra gider tekrar kamera sistemiyle kontrol edilir ve olası arıza durumları değerlendirilir.

Eğer su sızmasına neden olacak bir çatlama veya borunun eklem yerlerinde açılma görülürse, arızalı bölge üzerinde açılan küçük bir çalışma alanıyla boru onarılır ve tesisatınız sizlere tüm arızalarından arınmış halde geri teslim edilir. Sizlerin yaşadığı tıkalı gider açma işleminde, bazen gidere attığınız çeşitli atıklar nedeniyle bazen de yapının inşaat döneminde boru içinde kalan yabancı maddelerden dolayı bu problemi yaşarsınız. Tesisat arızalarının üstesinden kolaylıkla ve uygun fiyata gelebilmek için, daha öncede belirttiğimiz gibi profesyonel firmalardan yardım almalısınız. Aksi durumda hem gereksiz para ödemesi yapabilir hem de canınızın son derece sıkıldığı arızayı kısa sürede tekrar yaşamak zorunda kalabilirsiniz. Tüm bunlara ön vermemek adına üstün teknolojiye sahip cihazlarla kanal tıkanıklığı açma ve diğer tüm tesisat arızalarınızda titizlikle işlemlerinizi üstlenecek olan Tufan Tesisat firmasıyla iletişim kurmalısınız. Firmanın web sitesinden referanslarını inceleyebilir ve istediğiniz de 7/24 online veya iletişim bilgilerinden bağlantı kurabilirsiniz.Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X