Kartal Su Kaçağı Tespiti

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (içerik puanlanmamış)

Kartal su kaçağı tespit etme konusunda ileri düzey teknoloji kullanan firmamız sizlerin sorunlarınızı uzman kadrosu ile kısa sürede çözmektedir. Bugüne kadar alışılmışın dışında bir teknoloji ağına sahip kurumsal firmamız su kaçakları konusunda da modern hizmet vermeye devam ediyor.

sıcak su borusu sızıntı arızalarını termal makine kamerasıyla bulan tesisat servisi

Su tesisatınızdaki oluşan en küçük kaçak bile bizler için zor değil. Elektromanyetik amfi cihazlarımız ve elektro akustik dinleme cihazlarımız su borunuzun içine sokularak kaçak olan yeri kısa sürede tespit eder. Daha sonra elde edilen veriler bilgisayar ekranlarımıza yansıtılır. İşin eğitimini alan teknik sorumlularımız kaçak olan yeri kırıp dökmeden onarır. Kartal su kaçağı tespiti konusunda soru ve görüşlerinizi sitemizden bizlere ulaşarak yapabilir bizleri arayabilirsiniz.

Kartal su kaçağı şubemizin dalında uzman olan personellerinden yardım aldığınız takdirde, uzman personellerimiz yardımlarınıza en kısa sürede gelir ve yanlarında su kaçaklarını, su tesisat borularını ve su kaçaklarına neden olan sorunları tespit etmede yardımcı olan üstün modern teknolojik aletleri de getirirler. Bu teknolojik aletler kurumsal firmamız tarafından Avrupa’dan özel olarak ithal edilmiştir.

İthal edilen her bir teknolojik alet için de uzman personellerimize firmamızın bünyesi altında özel eğitimler verilir ve bu eğitimler sonucunda teknolojik aletlerin daha kolay kullanımı öğretilmiş olunur.

Kartal su kaçak tespiti şubemizin dalında uzman olan personelleri su kaçaklarını nasıl tespit eder ve oluşan su kaçaklarını nasıl onarır ?

Uzman personellerimiz meydana gelmiş olan bir su kaçağını tespit etmek için akustik ses dinleme cihazı kullanmaktadır. Ancak su kaçaklarına neden olan su tesisat borularını tespit etmek için de elektromanyetik su tesisat ve boru bulma cihazı kullanılır.

Bu teknolojik alet ile su tesisat borularının evin hangi köşesinden geçtiği ve tesisat borularının hangi noktalarda olduğu tespit edilir. Daha sonra su tesisat borularının geçiş noktaları baz alınarak akustik ses dinleme cihazı kullanılır ve su tesisat borularının arızalanmasından kaynaklı olarak ortaya çıkan su kaçakları, su sesleri dinlenilerek tespit edilir. Bu şekilde su kaçaklarının ana kaynağına fayansları veya duvarları kırmaya gerek duymadan tespit eder ve bu sorunları kolaylıkla onarırız.

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X