Kıraç Su Kaçağı Bulma

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (içerik puanlanmamış)

Gelen yüklü su faturaları, komşunuzun duvarında oluşan kabarcıklar ve nem su kaçağı problemi yaşadığınız bir göstergesi olabilir. Bu gibi durumlarda bulunduğunuz yerden Kıraç su kaçağı bulma için çalışan iş yerimizi arayabilir yardım çağırabilirsiniz.

İleri düzey teknolojik aletler ile sorununuzu ortadan kaldırmak bizler için artık çok kolay. Elektro manyetik amfi cihazı ve ses akustik cihazı ile tesisatınızdaki kaçak olan yer kısa sürede tespit edilir. Tespit edilen görüntüler bu cihazlar için özel bir eğitim almış uzmanlarımız tarafından incelenir ve çözüm çalışmaları başlanır.

Su kaçaklarının nedenleri ve su kaçakları için kurumsal firmamızın şubesi olan Kıraç su kaçak tespiti uzman personellerinin yapmış oldukları işlemler nelerdir ?

Su kaçakları genel olarak su tesisat borularının arızalanması veya bozulması yüzünden meydana gelir. Bunların nedeni de su tesisat borularının kurulumu yapılırken ustalar tarafından yapılan yanlış işlemlerdir. Su tesisat borularının kurulumunu yapan ustalar kimi zaman boruları iç içe tutan contaları yanlış takar kimi zaman da kurulumu yapılan tesisat borularında defolu veya kötü mal kullanır.

Bu gibi durumlar yüzünden zamanla su tesisat boruları arızalanır veya suyun basıncına dayanamayarak kırılır. Bu yüzden de su kaçakları ortaya çıkar. İşte bu ve buna benzer durumları ortadan kaldırmak ve sizlere sorun yaratan su kaçaklarına engel olmak için Kıraç su kaçağı tespit şubemizin uzman personelleri yardımlarınıza gelerek işlemler yapar.

Kurumsal firmamızın dalında uzman olan personelleri su kaçaklarını çözüme kavuşturmak ve bu kaçakları engellemek için belli başlı bir yöntem çerçevesinde çalışır. Uzman personellerimiz öncelikli olarak elektromanyetik su tesisat ve boru bulma cihazını kullanır ve çıplak gözle görülemeyen su tesisat borularının yerini tespit eder. Daha sonra elektro amfi cihazlar ve termal görüntü alma robotları kullanılarak su tesisat borularının arızalanmasından kaynaklı olarak ortaya çıkmış olan su kaçaklarının ana kaynağını bulur.

Su kaçakları tespit edildikten sonra Kıraç su kaçağı bulma şubemizin uzman personelleri gerekli işlemleri yaparak sizlere sorun yaratan bu kaçakları onarır ve işlemlerine sizlere maddi açıdan zarar verecek bir etkide bulunmadan son verirler.

Benzer Yazılar

Yorumlar (1)

  • Sinan KIR

    17/05/2017,16:46

    Esenyurt kıraç da bulunan apartman dairesinde su kaçağı bulunuyor, kırmadan dökmeden su sızıntısı tespiti için sizlerden destek istiyoruz.Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X