Kirazlı Su Kaçağı Bulma

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (içerik puanlanmamış)

Bağcılar ilçesine bağlı Kirazlı semt sakinleri için Tufan Tesisat firmasının oluşturduğu uzman ekip ile artık bu bölge üzerinde de tesisat arızalarına son verilmiş durumdadır. Teknolojinin bu kadar yenilik sunduğu bu dönemde hala ilkel yöntem kullanan tesisatçı ustaları, bireylerin maddi kayıplarına neden olduğu gibi, dairelerinde de kalıcı hasarlar da bırakabilmektedir. Bu nedenle çalışmak istediğiniz firmadan yapacağı işleme karşı mutlaka garanti istemeli ve tercihinizi kurumsal firmalardan yana yapmalısınız. Bu sayede kendinize gelebilen maddi kayıpları engeller ve uzun vadede sorun yaşamayacağınız bir hizmet almış olursunuz. Sizlere kalıcı çözümler üretebilen kapasiteye sahip Kirazlı su baçağı bulma ekibimiz, tesisatınızın tamamını modern cihazlarla inceleyerek, arızanızı noktasal tespit edecektir.

Bu modern yöntemle yapılarınız zarar görmeden daha uygun fiyata arızalarınıza kalıcı çözümler üretilmekte olup, sizler için kabusa dönen zorlu bir süreç kolayca geçirilmiş olur. Sizlerin tesisat arızanızı su kaçak tespiti Kirazlı personeli olarak üstlenerek, her gidere özel üretilen cihazlarla kısa sürede tespit işlemini gerçekleştiriyor ve tadilatına geçiyoruz. Kombiniz su mu eksiltiyor? Doğalgaz faturanız cebinizi mi yakıyor? Sizler için gerçekleştirecek olduğumuz kombi ve petek bakımı sayesinde hem daha fazla ısınacak hem de faturalarınızda ciddi ölçüde azalma oluşacaktır. Kombilerin filtreleri temizlenerek iç aksamını oluşturan parçaların sağlamlığı kontrol edilir ve petek temizliğine geçilir. Petek içinde sürekli su akımının dolaşması, zaman içinde kireç pas ve çeşitli tortuları meydana getirir. Bu tortular uzman kişiler tarafından temizlenmediğinde, petek orantılı olarak ısı yayılımı yapamaz ve sürekli kombinin devreye girmesine neden olduğu için kişiler ısınamadıkları halde yüksek tutarda fatura ödemek zorunda kalırlar. Sizlere Kirazlı su kaçağı tespiti personeli olarak tavsiyemiz, ertelediğiniz kombi ve petek bakımı, her ay ödediğiniz fazla tutarda doğalgaz faturası ile tadilat ücretinin çok üstünde bedellere maruz kalıyorsunuz. Bu nedenle ısınamadığınız halde maddi kayıp vermenizdense, zamanında bakımınızı yaptırarak daha büyük sorunların oluşmasını engellemelisiniz.

Aynı zamanda petek hattı içinde biriken yabancı maddeler, basınçlı su ile boruların tahribine sebep olur. Bu da zamanla su kaçağı problemine su yüzüne çıkartır ve kombinin su eksilmesi ile kendini belli eder. Durum bu haddeye gelmeden su kaçağı Kirazlı ekibimizle iletişime geçebilir, kombi ve petek bakımını yaptırabileceğiniz gibi, her çeşit tesisat arızasında gönül rahatlığıyla bizlerle çalışabilirsiniz. Firmamızı daha yakından tanımak isterseniz web sitemizi inceleyebilir, referanslarımıza göz atabilirsiniz.

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X