Tesisatın Kalbini dinliyoruz!
Kırmadan Gider Açma

Her sektörde olduğu gibi sıhhi tesisat sektörü içinde de amatör ve profesyonel firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar arasında sizlerin alacağı hizmette ciddi farklar bulunmaktadır. Amatör tesisatçılar yapınızda oluşan bir gider tıkanıklığında arızalı bölgenin çevresinde kırma işlemi yaparak tıkanıklığı açmaya çalışacak ve bu işlem yapılırken etraf oldukça fazla kirleneceği gibi birde kirlikten doğan bakteriler sağlınız açısından da tehlike teşkil edecektir. Ancak profesyonel bir firmadan gider açma konusunda yardım aldığınızda, firmanın bünyesinde bulunan modern cihazlar sayesinde firma personelleri sizlere Kırmadan Gider Açma hizmeti sağlayacaklardır. Bu uygulama yapınızda herhangi bir hasara yol açmayacağı gibi bir pislik oluşmadığından ötürü de sağlığınız açısından son derece faydalı bir yöntemdir. Aynı zamanda amatör tesisatçılar yaşayacağınız tüm tesisat arızalarında kırma tekniğini kullanacağı gibi uzman firmalarda cihaz yöntemini kullanacak ve sizlere daha kaliteli bir hizmet sunacaktır.

Dolayısıyla tercihinizi kurumsal firmalardan yana yapmanız sizleri maddi ve manevi kazanca götürecektir. Almak istediğiniz Kırmadan Tıkalı Gider Açma hizmeti konusunda sizlere oldukça iyi bir hizmet verecek olan Tufan Tesisat firmasıyla tanışmanızı tavsiye etmekteyiz. Sıhhi tesisat sektörünün en iyi firmaları arasında bulunan bu firma, teknolojinin tüm kolaylıklarından yararlanmakta ve bu bağlamda sizlere sorunsuz bir hizmet sağlamaktadır. Eski dönelerde oldukça zorlayıcı olan tesisat arızaları şimdilerde sadece amatör firmalar tarafından yapılan işlemlerde zorlayıcıdır ve uzman firmaların kullandıkları cihazlar sayesinde her arızaya uygun bir cihaz yöntemi bulunmakta olup, tespit ve tadilat işlemleri son derece kolay şekilde halledilmektedir. Bu ölçüde Tufan Tesisat tarafından alacağınız her hizmette kolay ve kaliteli olduğu gibi garanti kapsamında sizlere sunulacaktır. Sorun yaşadığınız pis su atık giderinizde robot kamerayla inceleme yapan firma tesisatçısı, gideri nelerin tıkadığını gördüğü gibi tam noktasını da tespit etmekte ve gider içinde atıkları parçalayarak kanalizasyona geçişini sağlamaktadır. Her tıkanıklık açma işleminden sonra profesyonel firmanın yaptığı yıkama işlemini de gidere verdiği tazyikli suyla gerçekleştirip, gideri tertemiz bir hale getirip, ardından boruda kırılma hasarını test etmektedir.

Yapılan Kırmadan Gider Açma işlemi gider borularına kesinlikle zarar vermez. Ancak tıkanıklık özellikle uzun bir süredir giderde mevcutsa, bu durum gider borularını zorlar ve çatlama ya da kırılma gibi olumsuzluklar teşkil eder. Eğer böyle bir durum gelişme göstermişse, robot kamera sayesinde arıza noktasal şekilde tespit edildiği için arızalı boru üzerinden tesisata girilir ve boru yenilenerek tesisat kapatılır. Kısacası sizlere üstün kalitede bir hizmet verilir ve yapılan hizmetin kalitesini ispatlamak adına da 2 yıl aynı noktadan arıza gelişmeyeceğine dair garanti belgesi sunulur. Sizlere önerdiğimiz bu firmanın web sitesini ziyaret edip, referanslarını kontrol edebilir firma geçmişine göz atabilirsiniz. Dilerseniz site üzerinden online arıza bildirimi yapabilir veya iletişim bilgilerini kullanarak merak ettiklerinizi öğrenebileceğiniz gibi teknik servis hizmeti de talep edebilirsiniz.Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X