Tesisatın Kalbini dinliyoruz!
Kırmadan Kanal Tıkanıklığı Açma

İnsanların yaşantılarında en sevmedikleri durum, evlerinde bir tadilat aşamasının oluşmasıdır. Bu nedenle çoğu zaman gördükleri tesisat arızalarını erteleyip, aslında bilmeden kendilerine zarar verirler. Her tesisat arızasının önemli olduğu gibi pis su giderinde oluşan tıkanıklık durumu da son derece önemli bir konudur. Zamanında önlem alınmayan gider tıkanıklığı, bir zaman sonra iyice tıkanmış olacak ve tıkanıklık geriye tepme ile dışa taşma gibi son derece kötü bir görüntü oluşturan problemi doğuracaktır. Bu nedenle yapılarınız da gördüğünüz arızaları görmezden gelmemeli ve günümüzün modern teknolojisinden faydalanan firmalarla iletişime geçerek kırmadan kanal tıkanıklığı açma işlemini yaptırabileceğinizi bilmelisiniz. Bugün piyasa üzerinde kırma tekniğiyle çalışan amatör firmaların olduğu gibi cihazla işlemlerini yürüterek yapılara zarar vermeyen profesyonel firmalarda bulunmaktadır. Sizler uzman bir firmayla anlaştığınız da çok kısa bir sürede arızanız giderilir ve konutunuza bir darbe vurulmadan işlem halledilmiş olur.

Ancak bilerek amatör firma tercih ederseniz de dairenizde bir gider açma işlemi için enkaz yığınıyla karşılaşmaya hazır olmanız gereklidir. Kırma tekniğini kullanan mahalle tesisatçıları, arızayı görebilecekleri bir cihazlarının bulunmamasından ötürü, kırma yapacak ve doğal olarak etraf bir hayli kirleneceği gibi yapınızda zarar görecektir. Aynı zamanda beden gücüne dayalı olarak yapılan bu işlem biraz zaman alacağı için karşılığında ödeyeceğiniz tutar da bir miktar yüksek olacaktır. Dolayısıyla bu gibi zararlar almamanız adına sizlere tufan tesisat firmasını önerir ve üstün nitelikli çalışma prensiplerinden yararlanmanızı tavsiye ederiz. Söz konusu olan kanal tıkanıklığı açma hizmetinde kameralı görüntü sisteminden yararlanan firma personeli, gider içini inceler ve kamerayı geri çıkartıp uygun aparat ile değiştirdikten sonra atığı hiçbir yeri pisletmeden giderin içinde parçalayıp, kanal içinden geçişini sağlar. Giderdeki atıkların yok olması demek temizlendiği anlamına gelmediği için gider tazyikli suyla yıkanır ve tamamen içindeki atıklardan arınmış hale gelir.

Tıkanan giderler, içinde bulunan atıkların baskısıyla pimaş borularının çeşitli noktasında çatlama veya kırılma gibi durumlar oluşturabilir. Dolayısıyla kırmadan kanal tıkanıklığı açma işlemi başarılı şekilde yapılmış olsa da gider içinde su sızmasına neden olan bir hasar oluşmuş mu diye kontrol edilmelidir. Açılan giderin ardından kamerayla tekrardan gidere bakılır ve eğer kırılma gibi bir olumsuzluk gelişmişse, arızalı bölge üzerinden tesisata giriş noktası açılır. Ardından boru ek yapılarak kurtarılabiliyorsa ek yapılır veya yenisiyle değiştirilerek tesisat eski haline geri çevrilir. Kısacası bu firma tarafından aldığınız her hizmet garantili ve sağlamalı şekilde yapılacak olup, uzun süre sizleri tesisat sıkıntısından uzak tutacaktır. Eğer böylesine kaliteli bir hizmetten uygun fiyat eşliğinde yararlanmak isterseniz, firmanın web sitesinde tüm referanslarını görebildiğiniz gibi uygulamalı hizmetlerine de göz atabilirsiniz. aynı zamanda ev ya da iş yerlerinizde oluşan herhangi bir tesisat arızanızda 7/24 online olarak arıza bildiriminde bulunabilir veya iletişim bilgilerini kullanarak şikayetinizi sözlü olarak dile getirebilirsiniz.Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X