Kombi Petek Temizliğinizi Uzman Kişilere Yaptırın

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (içerik puanlanmamış)

Hemen hemen herkes açısından büyük bir zorluk teşkil eden ve temizlemesi de bir o kadar tehlikeli olan petekleriniz için mutlaka firmamızdan yardım alarak bu işlemi tamamen profesyonel ellere emanet etmelisiniz. Bunun için ise sitemizdeki iletişim numaramızdan çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır.

Kombi bakımı kadar büyük önem teşkil eden ve mutlaka belirli aralıklarla temizliği yapılması gereken petekler, bu temizlikler yapılmazsa eğer büyük tehlikeler arz edebilir. İşini en iyi yapabilecek ve sizleri herhangi bir probleme sokmayacak uzman kişiler ile alacağınız bu yardım sayesinde peteklerinizi daha sonrasında güvenle kullanabilirsiniz. Kendi başınıza yapacağınız petek temizleme işlemleri hem yeterli olmayacak hem de güvenli olmayacaktır.

Herkesi belirli dönemlerde peteklerden su boşalttığı herkesçe bilinen bir gerçek olmakla birlikte ne kadar doğru olduğu ise tartışılır bir konudur. Çünkü petek temizliği sadece su boşaltmakla olmadığından dolayı mutlaka tesisatın bağlı olduğu petek boruları da temizlenmelidir. Sizlere bu anlamda sağlamış olduğumuz sistemler sayesinde herhangi bir kirlenme ve ortalığı batırma gibi şeyler söz konusu olmadan kombi petek temizleme işlemleri gerçekleştirmekteyiz.

Bu anlamda alacağınız bu hizmetle özel cihazlar kullanılarak borular içerisindeki su sirküle edilerek kirli sular makinemizin içine hapsedilir ve tamamen petek temizleme işlemleri gerçekleştirilmiş olunur. Siz de bu tür kombi petek temizleme işlemleriniz için mutlaka firmamızdan uzman destek almalı ve bu şekilde sağlıklı bir sonuca ulaşmalısınız.


Birçok kişi için büyük bir zorluk teşkil eden ve temizliği oldukça güç petek temizliği söz konusu olduğunda hemen hemen bu işlem gerçekleştirilmemektedir bile. Çünkü kimse kolay kolay petek temizliği yapmayı hatırlamaz ve peteklerin üzerinde oluşan mikroplar ise kişiler hiç fark etmeden kalıcı dahi olabilecek birçok hastalığa yol açabilir. Kombi bakımının da zorunlu olduğu doğalgaz kullanımın gerçekleştirildiği evlerde peteklerin en az 3 ayda bir mutlaka gerekli kontrollerin ve temizliklerin yapılması gerekmektedir.

Temizliğini gerçekleştirmeye üşendiğiniz ve bir türlü bunun için adım atamadığınız petek temizliği işlemlerinizde de artık bunu sizin yerinize gerçekleştirebilecek uzman bir ekip bulunuyor. Sandığınız gibi sadece petek dışının değil kombi ile bağlantısı olan boruların dahi temizlenilmesi gerektiği bu işlem ise evinizde herhangi bir kirliliğe yol açmadan özel aletlerle ustalar eşliğinde gerçekleşmektedir.

Tamamen güvenli ve hijyenik olan petek temizliği işlemlerimizi sizlerin sağlığını tehdit edebilecek tüm unsurları ortadan kaldırarak sağlarken kalıcı olacak bir hizmet bırakmak temel prensibimiz.

O nedenle yıllardan beri referansımız olan ve olmaya da devam eden pek çok müşterimize olduğu gibi kapımızı çalan her müşterimize hijyen dolu ortamlar oluşturmak en temel amaçlarımızdandır.

Alanında her zaman öncü ve her geçen gün kendini yenileyen ve teknolojiyi yakından takip eden bir ekibimiz var ve sizleri petek temizliği konusunda evinizi pırıl pırıl yapacak bir hizmete davet ediyoruz.

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X