Tesisatın Kalbini dinliyoruz!
Kombi Petek Temizliğinizi Uzman Kişilere Yaptırın

Hemen hemen herkes açısından büyük bir zorluk teşkil eden ve temizlemesi de bir o kadar tehlikeli olan petekleriniz için mutlaka firmamızdan yardım alarak bu işlemi tamamen profesyonel ellere emanet etmelisiniz. Bunun için ise sitemizdeki iletişim numaramızdan çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır.

Kombi bakımı kadar büyük önem teşkil eden ve mutlaka belirli aralıklarla temizliği yapılması gereken petekler, bu temizlikler yapılmazsa eğer büyük tehlikeler arz edebilir. İşini en iyi yapabilecek ve sizleri herhangi bir probleme sokmayacak uzman kişiler ile alacağınız bu yardım sayesinde peteklerinizi daha sonrasında güvenle kullanabilirsiniz. Kendi başınıza yapacağınız petek temizleme işlemleri hem yeterli olmayacak hem de güvenli olmayacaktır.

Herkesi belirli dönemlerde peteklerden su boşalttığı herkesçe bilinen bir gerçek olmakla birlikte ne kadar doğru olduğu ise tartışılır bir konudur. Çünkü petek temizliği sadece su boşaltmakla olmadığından dolayı mutlaka tesisatın bağlı olduğu petek boruları da temizlenmelidir. Sizlere bu anlamda sağlamış olduğumuz sistemler sayesinde herhangi bir kirlenme ve ortalığı batırma gibi şeyler söz konusu olmadan kombi petek temizleme işlemleri gerçekleştirmekteyiz.

Bu anlamda alacağınız bu hizmetle özel cihazlar kullanılarak borular içerisindeki su sirküle edilerek kirli sular makinemizin içine hapsedilir ve tamamen petek temizleme işlemleri gerçekleştirilmiş olunur. Siz de bu tür kombi petek temizleme işlemleriniz için mutlaka firmamızdan uzman destek almalı ve bu şekilde sağlıklı bir sonuca ulaşmalısınız.Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X