Tesisatın Kalbini dinliyoruz!
Komşudan Gelen Su Kaçağı

Çoğu insan tesisat arızasından yana sıkıntı çeker dememizdeki kasıt, kendi dairenizin tesisatının bakımına özen gösteriyor olsanız da üst kattaki komşunuzun gerek kullanım hatası gerekse tesisatındaki arızaları görmezden gelmesinden ötürü sizlerin Komşumdan Gelen Su Kaçağı şikayetinizi su yüzüne çıkarır. Bir dairedeki tesisat sıkıntısı artık alt katın sakinlerine rahatsızlık aşamasına gelmişse muhakkak ki tadilatının yapılması zorunludur. Bazen de bilmeden komşusuna zarar veren kişiler, komşusunun uyarısını dikkate alarak hemen tesisat ustası arayışına girmektedirler. İşte bu noktada çalışacağınız firma hem komşunuzun hem de sizin yaşam alanınızdaki sorunun tam anlamıyla ortadan kalmasında son derece önem taşımaktadır. Maalesef ki eline her alet edevat alan bugün işini çok iyi yapıyor anlamını taşımadığından, sizler biraz bilinçli davranmalı ve tesisat firması konusunda biraz araştırmacı olmalısınız.

Sektöründe başarılı bir tesisat firması, Komşumdan Gelen Su Kaçağı problemini ortadan kaldırmak adına tesisatınızda teknik cihaz eşliğinde geniş çaplı bir inceleme yapacaktır ve arızanın temeline inerek sorunun kesin olarak ortadan kalkmasını sağlayacaktır. Bunu sizler için tam donanımlı ekip ve ekipmana sahip olan Tufan Tesisat firmamız ustalıkla yapabilir ve iş sonunda emin olun ki yüzlerinizi güldüren bir sonuçla karşılaşırsınız. Pis ve temiz su giderleri, binanın yapısıyla doğru orantıda döşenmeyip kalitesiz malzeme ve işçilikle oluşturulmuşsa, bu doğal olarak aktif kullanımda sıkıntı yaratacak önemli bir unsurdur. Pis su giderlerinin dönüş noktasındaki yanlış açı giderin tıkanma ihtimalini yükselttiğinden dolayı, tıkanan gider kalitesiz döşenen boruya baskı yapınca büyük olasılık bağlantı borularında açılma olur veya boruda çatlama meydana gelir ve Su Kaçağı problemini gösterir. Arızayı net şekilde görebilmek için uzman personelimiz termal kamera kullanımıyla gider içinin görüntüsünü almakta ve giderdeki tıkanıklık ya da borudaki hasarı net olarak gözlemleyebilmektedir. Bu sayede arızanın tespit edildiği alan üzerinden tesisata giriş yapan personel, herhangi bir ekstra hasara neden olmadan sadece arızalı boruyu yeniler ve tesisatı kapatarak işlemi sonlandırır.

Pis su gideri arızalarından gelen şikayetlerin çoğu Komşumdan Gelen Su Kaçağı gibi yakınmaların üzerine saptanmıştır ve sonuç olarak tadilatı yapılarak her iki dairede bu sorundan kolayca kurtarılmıştır. Eskiye oranla artık çok kolay hale bürünen tesisat sıkıntıları, sizlerin doğru tesisat firmasıyla çalışma kararınızla çok daha kolay bir hal alacağını unutmayınız. Piyasada hale eskiden olduğu gibi kırarak dökerek arıza tespiti yapan tesisatçıların var olduğunu bilmeli ve önceden hangi yöntemle çalıştığını sorarak kendinizi maddi kayıplara karşı korumaya almalısınız. Bizler Tufan Tesisat ekibi olarak, sizlerin her çeşit Su Kaçağı arızalarınızı sorunsuz tespit ve onarım yapacak kapasitede olduğumuzu ve üstelik bu kaliteli hizmeti garanti kapsamında yaptığımızı da bir kez daha hatırlatmak isteriz. Tesisat hakkında her türlü aklınıza takılanı sorabilir, istediğiniz anda tarafımızdan teknik servis hizmeti alabilirsiniz.Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X