Lavabo Açıcı

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (içerik puanlanmamış)

Başta mutfak lavabosu olmak üzere banyo ve tuvalet lavabolarında zaman içinde suyun gidişatında ağırlaşma görülür ve ev hanımları direk olarak herhangi bir satış noktasından altığı kimyasal ilaç olan Lavabo Açıcı ile lavabonun tıkanıklığını açar. Bu lavabo açıcılar genellikle ya toz ya da küçük boncuklar şeklinde olur ve lavabo gider ağzına bir paket ilaç boşaltıldıktan sonra üzerine bir miktar sıcak su dökülür ve lavabonun açılması sağlanmış olur. Ancak bu işlemin sadece geçici bir yöntem olduğu unutulmamalıdır. Eğer kesin çözüm olmuş olsaydı her ay lavabonuzda suyun gidişinde yavaşlama olmaz ve bir defa yaptığınız ilaç yönteminden sonra lavabonuz tıkanmazdı. Dolayısıyla tıkanan lavabolarda bir süre sonra kendi yöntemleriniz başarılı olmayacak ve lavabo taşma noktasına geldiğinde etrafın oldukça kirleneceğinden hiç şüpheniz olmasın.

Bunun yerine sürekli Lavabo Açıcı Kimyasal İlaç alıp para ödemektense, bir defaya mahsus olmak üzere pis su atık giderinizdeki tıkanıklığı robot cihaz ile açtırıp, ardından giderinizi yıkattığınızda uzun bir süre giderinizde tıkanma gibi bir sorunla karşılaşmazsınız. Üstelik bu işlem sırasında kesinlikle evinizde bir kırma uygulaması yapılmayacak olup, işlemin sadece cihazla halledileceğini bilmelisiniz. Bu aşamada sizlere son sistem cihazlarıyla hizmet verecek olan Tufan Tesisat firmasıyla görüşebilir ve kaliteli hizmetin ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. Tıkanan lavabolarınızı öncelik olarak kameralı sistemle kontrol edecek olan tufan Tesisat personelleri, ardından giderdeki tıkanıklığın boyutuna uygun aparatı robot cihazın uç kısmına yerleştirecek ve giderdeki atıkların parçalanarak rögara tahliye olmasını sağlayacaktır. Ardından gidere tazyikli su vererek, gider içinde hiçbir atığın kalmamasını sağlayıp, sonrasında tekrar kamerayla kontrolünü yapacaktır. İkinci kez giderin kamerayla görüntülenme sebebi tıkanıklığın gidere bir zarar verip, vermediğini anlamak için gerekli bir işlemdir.

Yapılan son inceleme giderdeki pimaş borularında herhangi bir sorun görülmediğinde, gideriniz sorunsuzca açılmış ve sizlere teslim edilmiş olacaktır. Ancak pimaş borularında tıkanıklığa bağlı bir hasar oluşmuşsa, bu aşamada hasarlı borunun tadilat edilmesi gereklidir. Uzman personel tesisata küçük bir giriş açar ve bu aralıktan hasarlı boruyu onararak, tesisatı eski haline geri çevirir. Gördüğünüz üzere sizlerin Lavabo Açıcı ile giderilecek basit olarak düşündüğünüz bir tıkanıklığın altından oldukça ciddi problemler çıkabilmektedir. Bu sebepten dolayı en küçük arızalarınızda dahi ileride büyük sorunlarla karşılaşmamak adına profesyonel bir yardım almanız en mantıklı hareket olacaktır. Günün her saatinde Tufan Tesisat firmasının web sitesinden online olarak arıza bildirimi yapabilirsiniz veya iletişim numaralarından yetkili birime ulaşıp, arızanız hakkında bilgi ve teknik servis desteği alabilirsiniz.

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X