Tesisatın Kalbini dinliyoruz!
Lavabo Tıkanıklıklarınızı Dakikalar İçerisinde Açıyoruz

Günümüzde istem dışı olayların başında gelmekte olan ve sıkça karşılaştığımız problemlerden biri olan lavabo tıkanıklıkları artık sizi içerisinden çıkamayacağınız maddi hasarlara sürüklemiyor. Kullandığımız özel ekipmanlar sayesinde sizlerin yaşam alanlarınızdaki her türlü lavabo problemlerinize kesin bir çözüm getirerek herhangi bir zarara uğramanızı da engelliyoruz.

Birçok ailenin istemeden de olsa karşılaştığı lavabo tıkanıklıkları artık sorun değil. Bu işlemler için özel olarak geliştirilen ve sadece kurumsal firmaların kullanabildiği lavabo açma cihazlarımız sayesinde sizleri bu içinden çıkılamaz hallerden bir çırpıda kurtarıyoruz. Sizin yapmanız gereken tek şey bizi arayarak tıkanıkları ihbarda bulunmak olacaktır. İstanbul’un neresinde olursanız olsun ekibimiz olaya derhal müdahale ederek kafanızı kurcalayıp sizi rahatsız eden bu problemden herhangi bir kırma dökme işlemi olmadan kurtarıyor.

Hizmetlerimizi gerçekleştirirken robot cihazlar kullanarak bilgisayar ortamında gizli borulardaki tıkanıklıklar tespit edilmektedir. Daha sonra ise yine özel cihazlarla boru içlerinde müdahaleler gerçekleştirilerek bu sayede mevcut tıkanıklık açılarak sizlerin lavabo açma gibi tüm dertlerinize son vermekteyiz.

Uzun yıllardan beri sektöre adım atmış ve güvenilir bir şekilde hizmet sunan firmamız sizlerden gelen geri dönüşler sayesinde daha da büyüyerek her geçen gün yeni ekipmanları bünyesine dâhil etmektedir. Bu sayede ise çok daha pratik bir şekilde sizlerin tüm tesisat problemlerinize el atıp çözmek tek amacımız olmaktadır.Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X