Mahmutbey Su Kaçak Tespiti

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (içerik puanlanmamış)

betondan çıkan suyun kaçak noktasal yerini makineli belirleyen tesisatçı

Tesisat arızaları bazen hiç olmadık anda bir yerden patlak verir ve o an konut sahibi için içinden çıkılmaz bir durum oluşur. Örneğin; akşama önemli misafirleriniz var ve banyonuzun zemininde bir anda meydana gelen su birikintisi sizi endişelendirebilir. Ancak günümüz teknolojisini kullanan Tufan Tesisat hızlı servis ağı sayesinde misafirleriniz gelmeden tespit ve onarım işleminizi halledeceğinden emin olabilirsiniz. Banyolarda görülen su birikintisi eğer sarımsı ve pis kokulu ise muhtemelen pis su atık gider borunuzda bir su kaçağı oluşmuştur. Ancak görülen su berrak ve herhangi bir koku salgılamıyorsa bu durum temiz su giderinden kaynaklanıyor olabilir. Tabi ki bu durum için ancak bire bir alan tespit edildiğinde net bir şey söylemek mümkün olacaktır.

Özellikle banyo ve tuvaletin bir olduğu dairelerde oluşan arızalar, doğal olarak bireylerin yaşam alanını kısıtlayıcı bir unsur oluşturmaktadır. Sizlerin bu denli mağdur olmamanız üzere Mahmutbey su kaçak tespiti ekibimiz, her türlü tesisat arızanızı kısa sürede çözümleyeceğini bilmelisiniz. Banyonun pis su gideri robot kamera sisteminden yardım alınarak, gider içinin görüntüsü alınmakta ve incelenip giderdeki arıza tespit edilmektedir. Pis su giderinden su gelmesi tıkanıklığa bağlı pim aş borusunun bağlantı noktalarından su sızması da olabilmektedir. Her türlü olasılık bu kamera sistemiyle incelenmekte ve kesin olarak arızanın durumu görülmektedir. Temiz su gideri akustik dinleme cihazıyla kontrol edilir ve arızanın boyutuna göre tadilat çalışması başlatılır. Bizler su kaçağı bulma Mahmutbey personeli olarak, küçük boyuttaki arızalar için kimyasal ilaç yöntemi kullanmaktayız.

Hazırlanan güçlü bir kimyasal ilaç gider içine basılarak küçük delikler üzerinde kristalize olur ve kalıcı olarak deliklerin kapanmasını sağlar. Bu işlem yapıldıktan bir süre sonra gider içine sızdırmazlık testi uygulanır ve onarım işleminin başarı boyutu incelenir. Arızanın tamamen onarıldığına emin olunduğunda, tarafınıza yapılan işleme karşı Su kaçak tespiti Mahmutbey personeli garanti vermektedir. Tesisatınızın genelinde uyguladığımız sistemli çalışma sayesinde hem maliyeti düşürüyor hem de kalitemizden ödün vermeden işlerimizi yürütüyoruz. Yapılarınızın tüm tesisat sıkıntılarını sorunsuz çözümle üstlenebilen Mahmutbey su kaçağı ekibimiz, arıza bildirimi bıraktığınız gün içinde yanınızda olacağından şüpheniz olmasın.

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X