Mutfak Su Kaçağı

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (içerik puanlanmamış)

Bir yaşam alanında mutfak herkes için önemlidir tabi ki ama ev hanımı için hayatının büyük bir bölümünü geçirdiği alandır denilebilir. Bu nedenle oluşan mutfak su kaçağı, bir ev hanımını çıldırtacak kadar can sıkıntısı veren boyuta erişebilir. Yaptıkları iş görünmüyor olsa da mutfakta bir türlü işleri bitmeyen kadınları görülen arıza karşısında kendilerini eli kolu bağlı hisseder ve bir anda panik olabilirler. Bu gibi arızalar yaşam botunca sürekli olarak görüleceğinden ötürü, kişilere tavsiyemiz panik yapmadan alanında uzman bir ekiple iletişime geçmeli ve arıza büyümeden tedbiri alınmalıdır. Mutfaklarda genel olarak görülen arızalar ele alındığında birçoğunun kullanıcı hatası olduğu tespit edilmiştir. Çünkü yemeklerden sonra tabaklarda kalan yemek atıkları çöp yerine lavaboya dökülmesi, bir süre sonra mutfak gideri içinde yağ ve atık birikiminin katılaşması ve buna bağlantılı şekilde gideri tıkayacağı gibi gider içine yapacağı basınçtan dolayı pim aş borusunu çatlatma ihtimali yüksektir.

Dolayısıyla bu durumda sıkça görülen mutfak su kaçağı problemini doğurmaktadır. Bunun yanı sıra lavabo altında yer alan sıcak, soğuk su tahliye borularının yıpranmış olması borunun patlamasına ve mutfağı su basmasına neden olabilir. Böyle bir durumda suyun mutfak alanına dolmaması için hemen vanaların kapatılması gereklidir. Biraz tesisat işlerinden anlayan kişiler bu boruları yenisini temin ederek kendileri değiştirebilirler. Ancak doğru şekilde bağlayıp, gerektiği kadar sıkmadıkları zaman boru yeniden patlama yapabilir. Bu yüzden garantili bir işçilik adına tesisat sıkıntılarında uzman kişilerden destek almak daha yerinde bir hareket olacaktır. Mutfak alanının pis su giderinde oluşan su kaçağı, uzman bir ekibin kullanmış olduğu termal kamera sistemiyle, gider içinin durumu net olarak görüldüğünden arızanın tespiti de oldukça kolaydır. Bu bağlamda sizlerin tesisat arızaları kabusa dönüşmemesi adına sektöründe en iyiler arasında bulunan Tufan Tesisat firmamızla tanışmayı öneririz.

Son derece güçlü bir kadroyla sizlere sıhhi tesisat alanında hizmet veren firmamız, teknolojinin tüm yeniliklerine sahip ve profesyonel çalışma sistemiyle arızalarınızı sorunsuz çözümlemektedir. Ev ya da iş yerlerinin çekilmez çilesi haline dönen tesisat arızaları, şimdilerde teknoloji sayesinde sorunun ana temeline ulaşmak oldukça basit ve kalıcı çözümler üretilebilmektedir. Bu nedenle yaşadığınız problemi gözünüzde büyütmemeli ve uzman yardımıyla kısa sürede sorunun ortadan kalkacağını bilmelisiniz. Piyasa üzerinde her ne kadar amatör çalışan tesisat toplulukları olsa da sizler çalışmak istediğiniz firmanın geçmişini ve referanslarını kontrol ederek kendinizi güvence altına alabilirsiniz. Bizler mutfak su kaçağı olsun diğer tüm arıza çeşitleri olsun her birinde yeterli deneyime sahip eğitimli personel ekibinden oluşuyor olmamız, bugün sizlere rahatlıkla yaptığımız işe garanti verme güvenini bizlere sağlamıştır. Sizler de içiniz rahat şekilde bizlere güvenebilir ve garanti kapsamında sunduğumuz hizmetten yararlanarak hem maddi hem de manevi kazanç sağlayabilirsiniz.

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X