Petek Temizleme İşlemlerinizi Ertelemeyin

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (içerik puanlanmamış)

Petek temizleme işlemlerinizi düzenli bir şekilde gerçekleştirmediğiniz takdirde kombinizi sonuna kadar açsanız dahi evinizde yeterli ısınmayı hissedemeyebilirsiniz. İçerisinde bulunan eski suyun dikkatlice dışarı çıkarılması sağlanmalı ve tüm tehlike ortadan kaldırılacak şekilde petek temizlenmelerinin sağlanması gerekir. Bu iş herkes tarafından yapılamayacak sadece uzman bir kişi tarafından yapılacak olan bir iştir.

Eğer sizler de kaloriferlerinizin peteklerinizin sizleri yeterli ısıtmadığını düşünüyorsanız ve peteklerinize dokunduğunuzda kombi ayarının gösterdiği şekilde yeterli ısıyı alamıyorsanız hemen sitemizdeki iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak petek temizleme konusunda profesyonel bir destek alabilirsiniz.

Kalorifer ve peteklerinizin gerekli olan tüm temizliği yapıldığı zaman sizler de rahat bir nefes alarak çok daha düşük kombi derecelerinde ısınmanızı kolaylaştırabilirsiniz. Şebeke sularından doğacak olan kireçlenmelerden dolayı kendi başınıza peteklerinizin suyunu boşalttığınızı düşünüyorsanız yanılabilirsiniz, çünkü bu kireçlenmeler peteklerinizin borularında kalıcı tortuları her geçen gün biraz daha artırarak kaloriferlerinizin de ömrünü azaltabilirler.

Tamamen işinin ehli bir ekip tarafından teknolojik cihazlar sayesinde gerçekleştirilecek olan petek temizleme hizmetimiz sayesinde hem kireçlenmeler temizlenir hem de eski su güvenli bir şekilde boşaltılır.

Temizleme işlemlerinde kullanacağımız özel kimyasallar sayesinde petek temizleme makineleri de peteklerinize bağlanılarak temizleme çalışmalarına başlanır. Peteklerinizin içerisinde bulunan su makinemiz sayesinde dolaşım ile birlikte yenilenir ve tüm pis suların temizlenmesi sağlanır. Tüm bu işlemler ise eğitimleri ve uzmanlıkları tartışılmaz olan ustalarımız tarafından gerçekleştirilir.

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X