Tesisatın Kalbini dinliyoruz!
Petek Temizleme Konusunda Yapılması Gereken Unsurlar

Sağlık ve hijyen elbette ki kişilerin hayatında olması gerektiği şekilde yer almalıdır. Bunun için evde bulunan her bir eşya, teknolojik ürün, farklı sistemler ve sistem elemanları temiz tutulmalıdır. Pek çok kişinin gözüne batmayan petekler de bu anlamda öne çıkarlar. Çünkü peteklerin kombiler ile kurdukları bağlantılar bir takım pislenmeleri de beraberinde getirdiği gibi, tek neden de bu değildir.

Peteklere pek bakılmadığı ve dikkat edilmediği için çok sayıda peteğin altı, üstü ya da arkası mikrop yuvası olmaktadır. Bu mikropların ve bakterilerin bulundukları ortamdan def edilmeleri için ise bazı önlemler alınmalıdır. İşinin ehli olan pek çok çalışanımız ve ekip liderlerimiz ile evinizin en pis peteklerini bile periyodik olarak temizleme taahhüdünde bulunuyoruz. Üstelik petek temizleme konusunda en iyi firma olarak bu anlamda sizlere yardımcı olmak istiyoruz.

Belli bir periyot dahilinde bakımı ve temizliği yapılan peteklerin bu şekilde temiz kalması sağlanır. Temiz olan petekler daha uzun süre hizmet verebilirken aynı zamanda üzerinde fazlaca mikrop ve benzeri organizma da taşımaz. Yani sağlığı tehdit eden bir ortam bu sayede kurulmamaya çalışılır. Ekiplerimiz de petek temizleme konusu ile ilgili olarak en iyi ve en sağlam çözüm önerilerini ortaya koymaktadır. Kullanılan malzemelerden istifade edilen tekniklere kadar her detay doğrudan sizin için düşünülmüştür ve bu şekilde de uygulanmaktadır.Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X