Tesisatın Kalbini dinliyoruz!
Petek Temizleme Nasıl Yapılır

Sağlık ve hijyen için olması gereken ev şartları belli başlı temizlik işlemleri ve uygulamalar ile mümkündür. Ancak bu şekilde mikroplar temizlenir ve pisliklerden uzaklaşılır. Özellikle de kombi ve petek odaklı ısınma sistemlerinde sistemin doğru ve düzgün şekilde devamı ile beraber ortamın da daha temiz bir hale kavuşması için temizlik işlemleri ön plana çıkar. Hastalıklardan ve daha ciddi sıkıntılardan ancak bu şekilde korunulabilir. En nihayetinde petek temizleme işlemleri işini iyi yapan ve modern teknikler ile çalışan ekiplerce yürütülmelidir.

İnsanlar sağlıkları ve hijyen odaklı düşünceleri hakkında ne kadar titiz olduklarını bildiğimiz için firmamız da petek temizleme ekiplerine o denli dikkat etmekte ve eleman seçimlerinden malzeme yönetimlerine, şirket içi eğitimlerden en modern uygulamalara kadar her noktaya özen göstermektedir.

Peteklerin görünen ya da görünmeyen her noktasına olması gereken müdahalelerde bulunan, kombiden peteğe giden yolda her ucun ve her kenarın temizliğini yapan ekiplerimiz evlerinizi mikroplardan arındırmaktadır. Her 3 ayda bir en az 1 defa temizlenmesi gereken petekleri en uygun yöntemler ile temizleyen firmamız, ekiplerinin bu konudaki deneyimlerini de ortaya koymaktadır.

Dilerseniz siz de petek temizliği ile ilgili olarak tecrübeli, bilgili ve hassas ekiplerimizi deneyebilirsiniz. Bu şekilde en iyi petek temizleme ekipleri ile birlikte çalışmış olacak ve hijyene kavuşacaksınız.Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X