Tesisatın Kalbini dinliyoruz!
Petek Temizliği Yaptırmak Hayatınızı Dahi Kurtarabilir

Birçok kişi için büyük bir zorluk teşkil eden ve temizliği oldukça güç petek temizliği söz konusu olduğunda hemen hemen bu işlem gerçekleştirilmemektedir bile. Çünkü kimse kolay kolay petek temizliği yapmayı hatırlamaz ve peteklerin üzerinde oluşan mikroplar ise kişiler hiç fark etmeden kalıcı dahi olabilecek birçok hastalığa yol açabilir. Kombi bakımının da zorunlu olduğu doğalgaz kullanımın gerçekleştirildiği evlerde peteklerin en az 3 ayda bir mutlaka gerekli kontrollerin ve temizliklerin yapılması gerekmektedir.

Temizliğini gerçekleştirmeye üşendiğiniz ve bir türlü bunun için adım atamadığınız petek temizliği işlemlerinizde de artık bunu sizin yerinize gerçekleştirebilecek uzman bir ekip bulunuyor. Sandığınız gibi sadece petek dışının değil kombi ile bağlantısı olan boruların dahi temizlenilmesi gerektiği bu işlem ise evinizde herhangi bir kirliliğe yol açmadan özel aletlerle ustalar eşliğinde gerçekleşmektedir.

Tamamen güvenli ve hijyenik olan petek temizliği işlemlerimizi sizlerin sağlığını tehdit edebilecek tüm unsurları ortadan kaldırarak sağlarken kalıcı olacak bir hizmet bırakmak temel prensibimiz.

O nedenle yıllardan beri referansımız olan ve olmaya da devam eden pek çok müşterimize olduğu gibi kapımızı çalan her müşterimize hijyen dolu ortamlar oluşturmak en temel amaçlarımızdandır.

Alanında her zaman öncü ve her geçen gün kendini yenileyen ve teknolojiyi yakından takip eden bir ekibimiz var ve sizleri petek temizliği konusunda evinizi pırıl pırıl yapacak bir hizmete davet ediyoruz.Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X