Tesisatın Kalbini dinliyoruz!
Robotla Kanal Açma

Kanal tıkanıklığı yaşanan bölgeye uzman firmaların müdahale etmesi son derece önemlidir. Kanallar bina önlerinde logar adı verilen, atıkların kanalizasyona ulaşmasını sağlayan bölgedir. Yaşam alanlarında olması gereken ve tıkandığında son derece sağlıksız bir ortam oluşturduğu da bilinmelidir.

Zaman zaman kanalizasyon tıkanıklığı sorunu ise kanalların tıkanma sorunun dan da kaynaklanabilir, kanalizasyon bina önünde ise ve tıkanmış ise firmamızı arayabilirsiniz.

Kanal Neden Tıkanır ?

  • Dairelerde tuvalet giderlerine atılan erimeyen cisimler (ıslak mendiller, tuvalet giderlerine atılan katı cisimler )kanalların tıkanmasına sebep olur.
  • Özellikle mutfak giderlerine atılan yağlı yemek artıkları sebebiyle yoğun yağ biriktirmesi ve tahliye esnasında yapışkanımsı bir doku oluşturduğundan tıkanıklığa sebep olan en önemli sebepler arasındadır.
  • Eğer bir sanayi ortamında bir kanal tıkandı ise, giderlere atılan kumaş, poşet, erimeyen hacimli maddelerden de tıkandığı son zamanlarda yaşanan sorunlar arasındadır.

Kameralı Kanal Açma / Mutfak / Lavabo / Tuvalet

Kameralı kanal açma cihazlarımız ile kanal borularına zarar verilmeden, sorunun ne olduğu tam anlaşılarak çözüm sağlayan kurumsal firmamız, tıkalı olan kanalları görüntüleyerek sorunsuz bir şekilde açar.

Tıkanan kanallara uygulanan görüntüleme cihazlarımız ile pimaş borular tam olarak kontrol edilir, kontrol edilen pimaş borularda bir tıkanıklık göründüğünde ilk müdahale robot cihazlarla yapılır, robot cihazlar kırma püskürtme ve delme fonksiyonları ile her türlü kanalı açma özelliğine sahiptirler.

Robotla Kanal Açma / Mutfak / Lavabo / Tuvalet

Robot cihazlar ile kanal açma işleminde, kamera görüntüleme ile yeri tespit edilen tıkalı alana, robot cihaz ile müdahale edilir, müdahale edilen alanda ne tür bir tıkanıklık olduğu önceden belirlendiğinden tıkanıklık açma robot cihazları ile kısa sürede tıkalı alan açılır.

Özellikle mutfak giderleri, tuvalet giderleri, pimaş borulardaki tıkanıklıklar, lavabo giderleri, logar giderleri, rögar giderleri, balkon giderleri, küvet giderler, alaturma ve alafranga wc giderlerini tamamen açan robot cihazlara sahibiz.

Kanal Görüntüleme / Mutfak / Lavabo / Tuvalet

Kanal görüntüleme, tıkalı olan alanı tespit etmek sorunun nerede olduğunu bulabilmek için mutlak suretle kullanılması gereken bir cihazdır.  Kanal açma konusunda hizmet veren tüm firmalarda bulunmayan, sadece kurumsal tesisat firmalarında bulunmaktadır.

Tufan Tesisat kanal açma servisi, İstanbul ili tüm ilçe ve semtlerine hızlı servis ekibi ile hizmet vermekte, ve uzaklık yakınlık fark etmeksizin aynı fiyata hizmet vermektedir.

Tufan tesisat firmamızı arayın, kanal, kanalizasyon ve logar gibi tıkalı alanları kamera ve robot cihazlarla sorunsuz bir şekilde açalım.

Kanal Açma Videomuzu İzleyiniz

KANAL AÇMA

Benzer sorunlar : kanal açan firmalar, robotla kanal açma, kamerayla kanal açma, tıkalı kanal açan firmalar, kanal tıkanıklığı açma, logar açma, kanalizasyon açma firması, tıkanık kanal açıcı, kanal tıkanması, İstanbul kanal açma servisiYorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X