Sarıyer Su Kaçağı Bulma

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (içerik puanlanmamış)

Su tesisat borularından kaynaklı olarak kimi zaman su kaçakları ortaya çıkar ve bu kaçaklar evlerde çoğu kullanım alanının kullanılmasına engel olur. Çünkü su kaçakları sırasında meydana gelen belirtiler yüzünden hem sizler hem de komşularınız ciddi şekilde etkilenir.

Bunun nedeni de kaçaklar sonucunda ortaya çıkan rutubet kokusu ve tavandan dökülen su damlacıklarıdır. Bu gibi durumlar ile karşı karşıya geldiğiniz zaman dalında uzman olan personellerden yardım almak en güvenilir yoldur. Çünkü dalında uzman olan personeller su kaçakları gibi sorunları ortadan kaldırmak ve bu kaçakların ana kaynağını tespit etmek için üstün teknolojik aletler kullanır.

Ancak dalında uzman olmayan ve sıradan iş meselesi ile çalışmakta olan ustalar su kaçakları gibi sorunları halletmeye çalışırken sizlere büyük maddi ve manevi zararlar verir. Çünkü dalında uzman olmayan bu ustalar işlemlerini kırarak veya dökerek yapar. Bu da kırılan veya parçalanan yerlerin tekrardan onarılmasına neden olur. Bu yüzden su kaçakları ve su sızıntıları gibi sorunları ortadan kaldırmak için dalında uzman olan personellerden yardım alarak halletmek en güvenilir yollardandır.

Sarıyer su kaçağı tespiti şubemizin su kaçağı gibi sorunları ortadan kaldırmak için yapmış oldukları işlemler nelerdir ? Su kaçağı şubemizin dalında uzman olan personelleri su kaçağı bulma işlemlerini gerçekleştirmek için işi bölmeler halinde yapar. Bu işlemlerde öncelik su tesisat ve borularının bulunmasıdır. Bunun için de uzmanlarımız elektromanyetik su tesisat ve boru bulma cihazını kullanır.

Bu teknolojik cihaz ile tesisat borularının geçiş noktaları tespit edildikten sonra elektromanyetik su kaçağı bulma dedektörü ve akustik ses dinleme cihazı devreye sokulur. Bu iki teknolojik cihazın yardımı ile su kaçaklarının tam olarak nerede baş gösterdiğini dair veriler alınır ve kaçakların ana kaynağı bu şekilde belirlenir.

Daha sonra uzmanlarımız kaçakları onarmak için ya boruları değiştirir ya da borular üzerinden tamir işlemlerini yapar ve su kaçağı sorununu ortadan kaldırır. Bu işlemlerin sonunda sizlere garanti kapsamına giren yerlerin garanti belgesini de takdim eder ve işlerini bu şekilde sonlandırırlar.

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X